Ujawniono czarno-białe i niewyraźne zdjęcia obrażeń Angeliny Jolie, które rzekomo odniosła podczas bójki z byłym mężem Bradem Pittem we wrześniu 2016 roku w czasie podróży prywatnym odrzutowcem. Zdobywczyni Oscara przesłała zdjęcia siniaków na dłoni i łokciu do FBI. To ta kłótnia między aktorami miała doprowadzić do końca ich małżeństwa.

Angelina Jolie wyciąga sprawę sprzed lat, „Chcę, by cierpiał”

Angelina Jolie miała powiedzieć śledczym z FBI, że Pitt, który wówczas pił, krzyczał na nią w toalecie na pokładzie lotu z Nicei we Francji do USA.

Aktorka twierdziła, że ​​Pitt „chwycił ją za głowę”, „chwycił ją za ramiona”, potrząsnął nią, wepchnął ją na ścianę łazienki i krzyknął na nią: „Pierd***** tę rodzinę”, donosi Page Six.

Angelina Jolie mści się na Bradzie?

Dwoje ich nieletnich dzieci (których imiona zostały zakamuflowane w raporcie) „były za drzwiami płacząc i pytając: „Czy wszystko w porządku, mamusiu?”, twierdziła. Pitt rzekomo krzyknął w odpowiedzi: „Nie, mamusia nie jest w porządku. Ona rujnuje tę rodzinę. Ona jest szalona”, czytamy w raporcie.

Angelina Jolie przyleciała do Polski

Według Jolie ten komentarz skłonił jedno z ich dzieci do odwetu: „To nie ona, to ty, ty”, co, jak powiedziała aktorka składając raport rozwścieczyło Pitta. Aktorka następnie twierdziła, że ​​widziała, jak biegnie w kierunku jednego z dzieci, „jakby zamierzał je zaatakować”, w tym momencie miała rzucić się na Brada Pitta od tyłu i zacząć go przyduszać, on następnie rzucił się do tyłu, popychając ją na krzesła za nimi.

Angelina Jolie doznała obrażeń?

Aktorka miała doznać obrażeń, których fotografie złożyła razem z zeznaniami, swoimi, ale i dzieci, które uczestniczyły w kłótni rodziców. Oprócz siniaków Angelina Jolie miała doznać otarć.

Aktorka zeznała, że kłótnia trwała nawet po wylądowaniu w Los Angeles. Brad Pitt miał rzekomo przetrzymywać rodzinę w samolocie przez jeszcze 20 minut po wylądowaniu.

Brad Pitt Fot. @Rome/ MEGA / The Mega Agency / Forum

Angelina Jolie Fot. Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Angelina Jolie Fot. Forum

Angelina Jolie Fot. HENRY NICHOLLS / Reuters / Forum