Odkąd Jennifer Aniston (50 l.) rozstała się ze swoim mężem Justinem Therouxem (48 l.), a Brad Pitt (56 l.) zakończył związek z Angeliną Jolie (44 l.) stale spekuluje się, że Jen i Brad ponownie się ze sobą zejdą. Wierni fani byłej pary we wszystkim doszukują się znaku, że aktorzy znów mają się ku sobie. Wiele osób miało też nadzieję, że na Złotych Globach Jenn i Brad razem będą pozować na czerwonym dywanie, a to miałoby oznaczać, że oficjalnie potwierdzą, że ze sobą randkują. A takie plotki niedawno krążyły w mediach.

Jennifer Aniston z wielkim pierścionkiem na zaręczynowym palcu na gali Złotych Globów (ZDJĘCIA)

Brad Pitt powiedział, co łączy go z Jennifer Aniston

Niestety, Aniston i Pitt nie pozowali razem przed fotoreporterami. Jednak podczas gali siedzieli dość blisko siebie, a dzieliło ich dosłownie kilka stolików. Czy też blisko są ze sobą w życiu prywatnym? Jeden z dziennikarzy E! Entertainment postanowił o to zapytać aktora, a ten otwarcie odpowiedział i nazwał Jenn… dobrą przyjaciółką!

Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej – powiedział ze śmiechem Brad.

Wygląda na to, że jednak wszelkie plotki o zejściu się Jenn i Brada nie są prawdziwe. Pocieszające jest przynajmniej to, że byli małżonkowie pozostają w dobrych relacjach.

ZOBACZ TEŻ:

Brad Pitt pojawił się na świątecznym przyjęciu w domu Jennifer Aniston

Angelina Jolie w długich kozakach na zakupach z bliźniakami (ZDJĘCIA)

Dzieci przyjechały do posiadłości Brada Pitta na jego urodziny

 

Sonda

poll-violet
1

Jennifer Aniston

2

Jennifer Lopez

3

Michelle Williams

4

Charlize Theron

5

Scarlett Johansson

6

Priyanka Chopra

7

Reese Witherspoon

8

Nicole Kidman

9

Sofia Carson

10

Dakota Fanning

11

Helen Mirren

12

Cate Blanchett

Jennifer Aniston na Złotych Globach 2019/ fot. FORUM

Brad Pitt na Złotych Globach 2019/ fot. FORUM

Brad Pitt i Jennifer Aniston na Emmy Awards 2005/ fot. FORUM