W miniony weekend Jennifer Aniston zorganizowała w swoim domu tradycyjne świąteczne party dla najbliższych przyjaciół. Oprócz Gwyneth Paltrow. Kate Hudson czy Jimmy’ego Kimmela aktorka na imprezę zaprosiła także swego byłego męża, Brada Pitta.

Brat Pitt NIE MOŻE doczekać się spotkania z byłą żoną, Jennifer Aniston podczas Złotych Globów

To już kolejny raz, gdy ścieżki byłych małżonków przecinają się na ich własne życzenie. Odkąd oboje zakończyli swoje związki (Pitt z Angeliną Jolie, a Aniston z Justinem Thoreux) ich relacje stały się bliższe. Znajomi mówią, że znów są przyjaciółmi.

Pitt przyjął zaproszenie na event w domu Jenn i pojawił się na imprezie.

Przypomnijmy, że w lutym Brad również gościł na urodzinowym party Jennifer. Były mąż, który w 2005 roku zostawił ją dla Angeliny, składał jubilatce (Jenn kończyła 50 lat) życzenia. Później był przy niej po śmierci matki aktorki.

Brad Pitt opowiada o terapii AA, po rozstaniu z Jolie leczył się półtora roku z alkoholizmu

Jednak choć plotkarskie media regularnie opisują ich związek jako „odradzający się”, nie wygląda na to, by między byłymi małżonkami miało jeszcze zaiskrzyć. Owszem, są przyjaciółmi, oboje mają nieco podobne doświadczenia, ale chyba trudno byłoby im znów zacząć wszystko od początku.

Chociaż… kto wie… Chcielibyście, by Brad i Jenn znów byli razem?

Fot. FORUM [Photo via Newscom]

Fot. Mike Blake / Reuters / Forum

Fot. FORUM/REUTERS/Eric Gaillard/Files (FRANCE – Tags: ENTERTAINMENT SOCIETY PROFILE)

Fot. FORUM/ ©PHOTOPQR/NICE MATIN/P. Lapoirie
CANNES LE13/05/2004

Fot.  Reuters Photographer / Reuters / Forum