Nie tylko księżna Kate budzi wielkie zainteresowanie w mediach. Również jej rodzeństwo – siostra Pippa i brat James. Choć James jest znanym biznesmenem, który ma na koncie sporo sukcesów, to fanów rodziny królewskiej bardziej interesuje jego życie prywatne. A brat księżnej Kate nie może narzekać, bo i na tym polu mu się powodzi.

Brat Kate Middleton jest poważnie chory. Walczy od roku

James Middleton pokazał narzeczoną w bikini

James (33 l.) od wielu lat związany jest z Alizee Thevenet (29 l.), z którą zaręczył się w lipcu ubiegłego roku. W planach był oczywiście ślub, który miał odbyć się równo rok po zaręczynach. Tak się jednak nie stało, bo plany pokrzyżowała pandemia. James i Alizee nie chcieli narażać zdrowia i bezpieczeństwa gości, dlatego zdecydowali się na zmianę terminu ceremonii. Poza tym, przez obostrzenia rodzina Alizee, która pochodzi z Francjii, nie mogłaby przylecieć na ślub.

Na razie nie wiadomo, kiedy odbędzie się ślub. Parze pozostaje jedynie czekać, ale patrząc po zdjęciach, jakie James zamieszcza w sieci, wygląda na to, że ich związek nie ucierpiał z powodu przełożonego ślubu. Niemal na wszystkich fotkach są uśmiechnięci i wyglądają, jakby świata poza sobą nie widzieli. Ostatnio James poświęcił wpis swojej narzeczonej i zamieścił jej zdjęcie w bikini i… kaloszach.

Kiedy myślisz, że zbliża się jesień, ale wrzesień przynosi Ci falę upałów – podpisał zdjęcie.

Fani pary byli zachwyceni i nie szczędzili miłych komentarzy.

  • Jest szczęściarą, że ma taką figurę!
  • Uwielbiam plażowy look połączony z kaloszami! Twoja narzeczona jest taka fajna!
  • Świetny i piękny widok!
  • Jest wspaniała!
  • Alizee wygląda spektakularnie również od tyłu. Jesteście piękną parą – komentują.

Kim jest Alizee Thevenet?

Alizee Thevenet w 2013 roku została absolwentką londyńskiego Queen Mary University. Narzeczona Jamesa w przeszłości zajmowała się marketingiem i konsultingiem, ale obecnie pracuje jako analityk finansowy w Investment Technology Group w Londynie. Warto też dodać, że Alizee oprócz języka angielskiego i francuskiego zna też język hiszpański.

Tak jak wspomnieliśmy, Alizee Thevenet pochodzi z Francji, jednak nie tam się wychowywała. Wraz z rodzicami mieszkała m.in. w Niemczech, Indonezji, Chile i Belgii.

ZOBACZ TEŻ:

Brat księżnej Kate, James Middleton zgolił BRODĘ pierwszy raz od 7 lat. Zmienił się NIE DO POZNANIA

James Middleton, brat księżnej Kate o depresji: to RAK umysłu