Brat księżnej Kate, James Middleton i jego ukochana Alizee Thevenet pobrali się po tym, jak musieli przełożyć ślub przez pandemię. Na ceremonii obecni byli jego siostra z księciem Williamem. Jak prezentowała się księżna?

James Middleton, brat księżnej Kate, wziął ŚLUB! Zdjęcie skradł ich pies

Księżna Kate na ślubie brata Jamesa Middletona

Ślub pary odbył się w południowo-wschodniej Francji.

Pan i pani Middleton ❤️ 🇬🇧 🇫🇷 Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie mogą opisać, jak bardzo jestem szczęśliwy ❤️ – napisał.

James nie podzielił się wieloma szczegółami ze ślubu, ale rąbka tajemnicy uchylił François Arizzi, burmistrz wioski Bormes-les-Mimosas, gdzie złożono przysięgę.

To była bardzo miła i bardzo rodzinna ceremonia – zaczął. – Książę William nie założył żadnego formalnego stroju, ale miał na sobie beżowy garnitur – dodał, że Kate miała na sobie „długą sukienkę w jasnozielonym kolorze”.

Wielki POWRÓT księżnej Kate – w końcu pojawiła się publicznie po dwóch miesiącach (ZDJĘCIA)

Burmistrz wyznał, że rozmawiał z królewską parą o urokach i wyjątkowym klimacie wioski, ale jego angielski jest dość słaby. Dodał że w ceremonii brało udział około 50 osób, w tym siostra Kate i Jamesa, Pippa Middleton. Nie zabrakło dzieci Williama i Kate – George’a, Charlotte i Louisa.

James Middleton z ukochaną fot. Instagram

Kate i William w Szkocji

Kate i William w Szkocji fot. PA Images / Forum