To koniec procesu, który trwał od 2017 roku. Wówczas Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, został oskarżony o gwałt na 11-letniej pasierbicy, po tym, jak całą sprawę ujawnił brat ofiary. W poniedziałek 27 stycznia sąd skazał go na 25 lat więzienia.

SKANDAL! Były mąż Mariah Carey oskarżony o oferowanie usług seksualnych gwieździe Disney’a?!

Jelani Maraj, brat Nicki Minaj, został skazany!

W trakcie procesu nastolatka zeznała, że była gwałcona od 2015 roku, kiedy tylko jej matka była w pracy. Maraj napastował ją niemal codziennie, nawet po kilka razy. Nastolatka wyznała, że po tym, co jej zrobił, myślała o samobójstwie. Jelani nie przyznawał się do winy i twierdził, że matka dziecka chce od niego wyłudzić 25 milionów dolarów. Prokuratura jednak miała dowód – nasienie Maraja na spodniach dziecka. Posługiwali się także zeznaniami brata ofiary. Chłopiec wyjawił, że został kilka razy uderzony przez Maraja po tym, jak zobaczył, co zrobił jego siostrze.

Pod koniec 2019 roku sąd uznał, że nie dostarczono dowodów na niewinność Jelaniego. Ostatnią linią obrony Maraja było przyznanie się do problemu z alkoholem. Jeden z prawników 41-latka dodał też, że jego klient ma nadciśnienie i anemię. Jelani Maraj poprosił o „drugą szansę” i ograniczenie kary do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd jednak skazał go na 25 lat więzienia.

Nicki Minaj już po ŚLUBIE. Wyszła za KRYMINALISTĘ

Nicki Minaj od początku broniła brata, jednak nie pojawiła się na ostatniej rozprawie. Wysłała jedynie list, który miał być środkiem łagodzącym. Napisała w nim, że Jelani jest „cierpliwym, łagodnym, szczerym i bezinteresownym człowiekiem”.

ZOBACZ TEŻ:

Nicki Minaj KOŃCZY karierę! 36-letnia gwiazda przechodzi na muzyczną emeruturę

Nicki Minaj tłumaczy się z bójki i oskarża Cardi B o KŁAMSTWO!

Cristiano Ronaldo traci sponsorów! Przez oskarżenie o gwałt straci MILIONY!

 

Nicki Minaj/fot. Forum

Nicki Minaj/fot. Forum