Afera związana z oskarżeniem Cristiano Ronaldo o gwałt, to jedna z najgłośniejszych spraw ostatnich dni. Piłkarz Realu Madryt 9 lat temu miał wykorzystać seksualnie Kathryn Mayorgę w jednym z amerykańskich klubów nocnych.

Ronaldo wydał oświadczenie w sprawie GWAŁTU! Wierzycie mu?

Ronaldo utrzymuje, że kobieta nie skarżyła się po stosunku i obiecała, że nie zgłosi sprawy na policję.

Nie jestem taki jak inni. Przeprosiłem ją po wszystkim. Ona się nie skarżyła, że byłem brutalny. Skarżyła się, że zrobiłem to wbrew jej woli. Nie powiedziała nic o tym, że pójdzie na policję – zeznawał

Kariera Ronaldo wisi na włosku. Kolejna kobieta oskarży go o GWAŁT?!

Niestety wygląda na to, że sprawa ma jeszcze drugie dno. Niemiecki tygodnik Der Spiegel dotarł do ugody zawartej między Ronaldo a Mayorgą. Wynika z niej, że piłkarz zapłacił kobiecie 375 tys. dolarów za milczenie w sprawie gwałtu.

Nie tylko kobiety padają ofiarami gwałtu. Te męskie wyznania brutalnie to ukazują (18+)

Sponsorzy współpracujący z Ronaldo nie są zadowoleni z doniesień mediów. Firma EA Sports, która odpowiada m.in. za kultową już grę FIFA, zastąpiła Ronaldo Neymarem.

Również firma Nike zastanawia się nad kontynuowaniem kontraktu piłkarza.

Jesteśmy głęboko zaniepokojeni niepokojącymi zarzutami i nadal będziemy uważnie obserwować sytuację – mówi rzecznik prasowy firmy w rozmowie z mediami.

Strata kontraktów reklamowych mocno odbiłaby się na funduszach Ronaldo. Szacuje się, że są warte nawet kilkaset milionów dolarów.

Wyświetl ten post na Instagramie.

❤️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)