36-letnia Nicki Minaj poinformowała fanów o tym, że kończy karierę! To dość szokujące info – Nicki jest w doskonałej muzycznej formie, jej kariera rozkwita, a ona chce odejść z show-binesu!

Raperka pisze na Twitterze:

Zdecydowałam się odejść i założyć rodzinę. Wiem, że jesteście zadowoleni. A do moich fanów: dawajcie mi wciąż ten haj, aż do mojej śmierci! Kocham Was nad życie! – napisała Nicki.

Nicki Minaj planuje ŚLUB i DZIECKO! Będzie idealną żoną i matką?

Minaj jest jedną z najlepiej zarabiających żeńskich raperek. Jako jedyna kobieta trafiłą na listę Hip Hop Cash Kings magazynu Forbes. Jak czytamy na Wikipedii:

Zadebiutowała na niej w 2011 roku, zarabiając od maja 2010 roku do kolejnego roku sześć i pół miliona dolarów. Po osiągnięciu konta 15,5 mln dolarów, w czerwcu 2012 roku raperka znalazła się na pozycji ósmej, natomiast w 2013 – na pozycji czwartej z 29 mln dolarami. W 2014 roku uplasowała się czwarty raz, zarabiając od czerwca 2013 roku do tego samego miesiąca następnego roku 14 mln dolarów.

Wszyscy mówią o kroczu Nicki Minaj. Widzieliście, co się tam działo na MTV VMA?

Nicki wydałą cztery albumy studyjne, trzy kompilacyjne i sto pięć singli (w tym piętnaście promocyjnych).

Będzie Wam brakować Nicki?

27 August 2017 – Los Angeles, California – Nicki Minaj. 2017 MTV Video Music Awards held at The Forum. Photo Credit: F. Sadou/AdMedia (Newscom TagID: admphotostwo398444.jpg) [Photo via Newscom]

Nicki Minaj
04/06/2016 The Premiere of “Barbershop: The Next Cut” held at The TCL Chinese Theatre in Los Angeles, CA Photo by Izumi Hasegawa / HollywoodNewsWire.co (Newscom TagID: hnphotos055935.jpg) [Photo via Newscom]