Ostatnimi czasy zrobiło się głośno o Louisie Spencerze (26 l.), który zaciekawił swoją osobą opinię publiczną po tym, gdy pojawił się na ślubie Meghan Markle (38 l.) i Księcia Harry’ego (35 l.) w 2018 roku. Bratanek księżnej Diany jest teraz najgorętszym kawalerem do wzięcia w Wielkiej Brytanii. Przejął pałeczkę od Harry’ego, który przez lata uchodził za imprezowicza i kobieciarza.

Książę George odziedziczył po Williamie okropny nawyk! To samo robiła księżna Diana

Louis Spencer – najprzystojniejszy kawaler w Wielkiej Brytanii

Louis Spencer w Wielkiej Brytanii został okrzyknięty mianem najprzystojniejszego arystokraty. Spencer bardzo rzadko pojawia się w mediach, chroni swoją prywatność za wszelką cenę i nie chce, by jego życie było wystawione na ocenę całego świata – co nie znaczy, że stroni od imprez i zdjęć z amerykańskimi celebrytami, jak np. z Nicki Minaj.

View this post on Instagram

Thinking about lots of night ago☁️☁️

A post shared by Viscount Of Althorp (@louis_spencer94) on

Z powodu jego pokrewieństwa z księżną Dianą, media rozpisują się na temat Spencera. Jest synem Charlesa Spencera, brata księżnej Diany i byłej modelki Victorii Aitken. Louis otrzymał tytuł wicehrabiego Althorp. Po jego pojawieniu się na ślubie Meghan i Harry’ego media jeszcze bardziej zaieresowały się jego osobą. Został sfotografowany w towarzystwie matki oraz sióstr, Elizy i Kitty Spencer.

Zgodnie z angielskim prawem dziedziczenia, to Louis, a nie jego najstarsza siostra – Lady Kitty Spencer, odziedziczy majątek i tytuł ojca. A majątek robi naprawdę ogromne wrażenie.

Bratanek księżnej Diany - Louis Spencer

Louis Spencer, fot.Forum/Reuters

Louis odziedziczy rodową posiadłość Althorp, oraz rodzinną fortunę, której tylko część szacowana jest na niemal 200 mln dolarów! Przystojny arystokrata jeszcze nie czuje potrzeby, by wiązać się na stałe. Unika również rozgłosu, dlatego tak rzadko pojawia się na oficjalnych bankietach.

Zamiast tego woli imprezować w Stanach Zjednoczonych, gdzie czuje, że ma większą prywatność.

Przystojniejszy od Harry’ego i Williama?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżna Diana chciała UWOLNIĆ się od Karola za wszelką cenę. Co ZROBIŁA?

Księżna Diana upokorzyła Karola! Zauroczył ją inny mężczyzna

Królowa Elżbieta wydała BARDZO WAŻNE oświadczenie

Louis Spencer w towarzystwie mamy i siostry na ślubie Meghan i Harry'ego w 2018 roku.

Louis Spencer, fot.Forum/Reuters