Nicki Minaj (37 l.) porzuciła muzyczną karierę i postanowiła skupić się na życiu żony. Raperka przyznała, że myśli o rodzicielstwie, ale teraz będzie jej ciężko zostać mamą, bo jej mąż został aresztowany – zresztą nie pierwszy raz.

Dawno niewidziana Nicki Minaj szaleje na karnawale, podczas gdy jej brat gnije w więzieniu

Mąż Nicki Minaj aresztowany przez policję federalną

Nicki Minaj całkowicie zmieniła swoje życie. Raperka zdecydowała się na muzyczną emeryturę w wieku zaledwie 36 lat. Po tym przyszłą kolej na ślub. Minaj związała się z Kenneth’em Petty, który już w przeszłości miewał problemy z prawem. Mężczyznę w 1995 roku oskarżono o próbę gwałtu na nastolatce.

Z kolei w 2006 roku został skazany za śmiertelne postrzelenie mężczyzny, dostał siedem lat. W 2013 roku opuścił więzienie.

Ewolucja stylu Nicki Minaj, czyli z cyklu „Mogło być gorzej”

Mąż Nicki Minaj zamienił luksusowy apartament w LA na więzienie federalne. Gdziekolwiek nie zamieszka, przeszłość zawsze go dopadnie.

Petty przeprowadził się do Los Angeles w lipcu ubiegłego roku, zanim pobrał się z raperką w październiku –  ale zgodnie z dokumentami sądowymi, świadomie nie zarejestrował się jako przestępca seksualny, zgodnie z wymogami Ustawy o rejestrowaniu i powiadamianiu o przestępstwie seksualnym (SORNA).

Według SORNA przestępcy seksualni są „zobowiązani do zaktualizowania swojej rejestracji w każdej jurysdykcji, w której mieszkają, są zatrudnieni lub uczęszczają do szkoły”. Brak rejestracji uważany jest za przestępstwo federalne.

Kenneth musiał oddać swój paszport i przez jakiś czas ma zakaz opuszczania słonecznej Kalifornii.

Nicki Minaj z mężem na karnawale:

Petty jest zarejestrowanym przestępcą seksualnym na poziomie 2 w rejestrze przestępców seksualnych w stanie Nowy JorkZostał oceniony jako stwarzający średnie ryzyko popełnienia kolejnego przestępstwa.

Nicki z pewnością gasi teraz rodzinne pożary. Aresztowanie jej męża, to nie jedyny problem prawny, z jakim ostatnio spotkała się raperka. W styczniu jej starszy brat, Jelani Maraj został skazany na 25 lat więzienia za przestępstwo na tle seksualnym.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brat Nicki Minaj SKAZANY za gwałt na nastolatce!

Nicki Minaj KOŃCZY karierę! 36-letnia gwiazda przechodzi na muzyczną emeruturę

Nicki Minaj planuje ŚLUB i DZIECKO! Będzie idealną żoną i matką?