Kitty Spencer (29 l.) jest siostrzenicą księżnej Diany. Spencer z zawodu jest modelką, niedawno zaczęła odnosić ogromne sukcesy za sprawą kontaktów reklamowych z wielkimi domami mody. Brytyjskie media podały do wiadomości, że Lady Kitty zaręczyła się w Święta Bożego Narodzenia. Jej przyszłym mężem jest 60-letni milioner, z którym Kitty spotykała się od jakiegoś czasu.

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

Siostrzenica Księżnej Diany zaręczyła się z 60-letnim miliarderem

Kitty Spencer oprócz tego, że jest powiązana z księżną Dianą, jest również kuzynką księcia Williama i księcia Harry’ego. Zagraniczne media oszalały na wiadomość, że modelka zwiąże się z miliarderem, który jest starszy od niej o 30 lat!

Michael oświadczył się Kitty przed świętami. Była na święta w Cape Town i poinformowała swoją mamę i resztę rodziny. Wszyscy kochają Michaela. Pomimo bogactwa jest bardzo skromny i wyluzowany – powiedziała osoba z bliskiego otoczenia Kitty, portalowi Daily Mail

Co ciekawe, przyszły mąż Lady Kitty jest starszy od jej ojca – Charlesa Spencera o pięć lat. Ojciec modelki jest młodszym bratem zmarłej Księżnej Diany, co czyni go wujem księcia Williama i Harry’ego.

Kim jest Michael Lewis – przyszły mąż Lady Kitty

Michael Lewis urodził się w Południowej Afryce. Lewis jest prezesem Foschini Group od 2015 roku. Foschini to południowoafrykańska firma zajmująca się sprzedażą odzieży. Michael przeprowadził się do Londynu w latach 80. W 1985 roku ożenił się z Leolą, jednak ten związek nie przetrwał i para postanowiła się rozwieść. Mają troje dorosłych dzieci. Lewis jest Żydem. W 2011 r. jego rodzina przekazała 3 miliony funtów na uniwersytet w Oksfordzie. 

Kitty Spencer na Instagramie:

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne zdjęcia pary ze ślubu!

ZOBACZ WIĘCEJ:

AFERA STULECIA! Harry i Meghan OPUSZCZAJĄ rodzinę królewską

Meghan Markle i Książę Harry zablokowali pewną funkcję na swoim Instagramie!

Co się stanie, gdy Jej Królewska Wysokość Elżbieta II umrze?