Zauroczenie Dolce & Gabbana brytyjską rodziną królewską i arystokracją od dawna jest kluczowym elementem wystawnych i bogatych kolekcji włoskiego luksusowego domu mody. Nic więc dziwnego, że w poszukiwaniu ambasadorki swojej marki, kreatywny duet zajrzał do świata brytyjskich arystokratów.

Piękna siostrzenica księżnej Diany, Lady Kitty Spencer opuszcza hotel z 60-letnim narzeczonym (FOTO)

Kitty Spencer – Dolce & Gabbana

Wybór padł na córkę hrabiego Charlesa Spencera, młodszego brata księżnej Diany. Arystokratka karierę modelki zaczęła wyjątkowo wcześnie – miała zaledwie rok, kiedy pojawiła się z matką na okładce Harper’s Baazar. w 2018 roku została twarzą marki BVLGARI, pojawiając się w międzyczasie na najważniejszych światowych wybiegach.

Ostatnio głośno było o lady Kitty Spencer w kontekście jej związku  z milionerem Michaelem Lewisem. Modowy potentat jest starszy od ojca młodej arystokratki o 4 lata.

Kitty Spencer pokazała pierścionek ZARĘCZYNOWY?

Na wieść o współpracy z włoskim duetem lady Kitty zareagowała z entuzjazmem.

„Jestem naprawdę zaszczycona, że zostałam wybrana globalną ambasadorką Dolce & Gabbana. Domenico i Stefano celebrują życie; rodzinę, radość, piękno, kolor i miłość. Praca z nimi jest zawsze nowym doświadczeniem, wyjątkową okazją do ponownego odkrycia włoskiej kultury, sztuki, savoir-faire i stylu życia ”-  wyznała Kitty.

Siostrzenica księżnej Diany, Kitty Spencer zaręczyła się. Poślubi 60-letniego milionera!

Widzicie ją w tej roli?

Kitty Spencer z narzeczonym/ fot. FORUM

Kitty Spencer z narzeczonym/ fot. FORUM

Lady Kitty Spencer Michael Lewis

Fot.FORUM//Backgrid UK