Kitty Spencer (29 l.), siostrzenica księżnej Diany, wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Brytyjka modelka w Święta Bożego Narodzenia przyjęła oświadczyny swojego ukochanego, który jest od niej starszy o 31 lat. Teraz, pierwszy raz od czasu zaręczyn, pojawili się publicznie.

Co za podobieństwo! Księżniczka Charlotte wygląda, jak bratanica księżnej Diany w dzieciństwie

Kitty Spencer pokazała pierścionek zaręczynowy?

Kitty i jej narzeczony, 60-letni milioner, przebywają obecnie w Kapsztadzie. To tam wybrali się na wspólny trening, a po nim, w sportowych ubraniach udali się do jednej z knajp. W drodze do niej Kitty namiętnie korzystała ze swojego telefonu komórkowego, i wtedy na jej dłoni można było zobaczyć błyszczące cacko. Czyżby to był pierścionek zaręczynowy? Kitty na trening nie zakładała innej biżuterii, a tylko właśnie ten pierścionek. Być może dlatego, że ma dla niej szczególne znaczenie?

Kim jest narzeczony Kitty Spencer?

Michael Lewis urodził się w Południowej Afryce, ale w latach 80. przeprowadził się do Londynu. Od 2015 roku Lewis jest prezesem południowoafrykańskiej firmy Foschini Group, która zajmuje się sprzedażą odzieży. Jeśli chodzi o życie prywatne Lewisa, to Kitty Spencer nie będzie jego pierwszą żoną. W 1985 roku ożenił się z Leolą, jednak ten związek nie przetrwał i para rozwiodła się. Owocem tego związku jest dwójka dzieci, które są już dorosłe.

ZOBACZ TEŻ:

WOW! Najpopularniejsza nastolatka – Millie Bobbie Brown pochwaliła się nowym chłopakiem

OMG! Karolina Pisarek CAŁUJE się na jachcie z nowym facetem (WIDEO)

Paulina Smaszcz-Kurzajewska po raz pierwszy szczerze o rozwodzie: To ja czuję się opuszczona. Nie ja odchodziłam…

Kitty Spencer z narzeczonym/ fot. FORUM

Kitty Spencer z narzeczonym/ fot. FORUM

Kitty Spencer z narzeczonym/ fot. FORUM