Już niedługo w kręgach rodziny królewskiej zabrzmią ślubne dzwony. Szykują się dwie ceremonie. Lady Kitty Spencer (29 l.), która jest siostrzenicą księżnej Diany niebawem wychodzi za mąż. Tak samo, jak nowa ulubienica Królowej Elżbiety, nazywana przez lata brzydkim kaczątkiem rodziny królewskiej, księżniczka Beatrice. Nie wiadomo, który ze ślubów budzi większe emocje. Wiadomo jednak, że Kitty Spencer, która raczej dba o swoją prywatność pokazała się w towarzystwie narzeczonego. Mamy ich wspólne zdjęcia.

Siostrzenica księżnej Diany, Kitty Spencer zaręczyła się. Poślubi 60-letniego milionera!

Lady Kitty Spencer wychodzi z hotelu z przyszłym mężem

Lady Kitty Spencer została przyłapana przez fotoreporterów w towarzystwie narzeczonego – multimilionera i przedsiębiorcy Michaela Lewisa. Gdy zachodnie media dowiedziały się, że przyszły mąż siostrzenicy Księżnej Diany, jest starszy od swojej kobiety o 30 lat, zainteresowanie osobą Kitty Spencer znacznie wzrosło.

Jest szczególny powód, dla którego rodzina królewska nie zapina pasów

Lady Kitty Spencer Michael Lewis

Fot.FORUM//Backgrid UK

Kuzynka księcia Williama i księcia Harry’ego zaręczyła się przed świętami Bożego Narodzenia. Z przyszłym mężem spotykała się od jakiegoś czasu. Rodzina Kitty uwielbia Michaela, który prywatnie mimo ogromnego bogactwa jest bardzo skromną i wyluzowaną osobą.

Jakich perfum używa księżna Kate? Jaka jest jej ulubiona piosenka?

Tego dnia Kitty postawiła na niezobowiązującą i luźną stylizację, Pokazała się w ciepłym płaszczu w kratę, do którego dobrała jasno jeansowe spodnie i białe tenisówki. Na górę założyła prosty, biały T-Shirt. Spencer nie zapomniała o okularach przeciwsłonecznych a na ramieniu miała zawieszone dwie torby skórzane.

Kitty Spencer Michael Lewis

Fot.FORUM//Backgrid UK

Kitty żywo gestykulowała ręką, a przyszły mąż stał obok i się jej przyglądał. Już pokazała, kto w tym związku będzie nosił spodnie?

Para pojawiła się w Mediolanie, ze względu na trwający tam Milan Fashion Week.

Kitty Spencer

Fot.Forum/Backgrid UK

Przyszły mąż Lady Kitty jest starszy od jej ojca – Charlesa Spencera o pięć lat. Ojciec modelki jest młodszym bratem zmarłej Księżnej Diany. Co by nie mówić, Michael Levis postarał się w kwestii pierścionka zaręczynowego, który wykonany jest z diamentów (podobno ma 30 karatów) i szacuje się, że kosztował …. ponad 1 539 000 miliona złotych! 

Kitty Spencer pokazała pierścionek ZARĘCZYNOWY?

Michael Lewis

Fot.Forum/Backgrid UK

Lady Kitty Spencer na Instagramie:

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Księżna Kate musiała robić dziwną rzecz związaną z księżną Dianą

To specjalnie dla synka Harry’ego i Meghan. Księżna Diana dała piękny ZNAK!

Meghan Markle spodziewa się DZIECKA? Zrobiła to samo, co podczas pierwszej CIĄŻY