Britney na wolności

fr175 fr175

Britney Spears udowodniła wczoraj wszystkim, że żyje.

Wyłoniła się ze swojej przepastnej groty – ośrodka leczenia uzależnień – by pognać na spotkanie AA. Nie biła już nikogo parasolką, nie rzucała przekleństwami. Na jej twarzy malował się wielki uśmiech. I naprawdę wyglądała nieźle. Ogolona głowa została schowana pod czapką i peruką.

Taka mała rzecz, a cieszy. Media, oczywiście. Paparazzim naprawdę niewiele do szczęścia potrzeba.

 
24 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

brit fajna l;aska

Szkoda dziewczyny…

Ciekawe jakie psychotropy dali jej, żeby wywołać uśmiech.

:)powodzenia:)

3mam kciuki:) Będzie

hej ja też się ciesze:D Britney oby tak dalej… małymi kroczkami a na pewno się uda:) właśnie słucham baby one more time i bardzo mi się podoba:))

jak ja nafaszerowali tabsami to sie cieszy, chociaz pewnie sama nie wie z czego.

Britney, oby tak dalej.

powoli sie napewno wszystko ułoży i bedzie dobrze:)) czekam Brit na Twoje piosenki:)

Fatalnie wyszla na tym zdjeciu, ale lepsze to niz ta łysa głowa…

Mnie sie wydaje ze ona tak naprawde jeszcze kocha Kevina i jest szczesliwa ze on chce do niej wrocic!!

Oby tak dalej:) /boska

ale na tej dawnej fotce w wieczorowej suknii superr wyszła bardzo lubę jak śpiewa i chciałabym żeby ona była w personality na vivie

ja cie kocham a ty spisz..

wygląda znacznie lepiej

:))))))))))))))))) ciesze sie razem z nia

fotka nie działa…

trzymaj się może wrócicie z mężem do siebie pamietaj nie rezygnuj z terapi

ona zawsze robiła głupstwa

i dobrze dla niej 🙂

no i fajnie:)

To wygląda jak uśmiech SZALEŃCA. Chmurki na zdjęciach też sugerują, że nie jest on najszczerszy 😉

hnmmm a mi się to zdjęcie nie wyświetla… a co do brit to ja wierze ze ona sie pozbiera i wyjdzie na prostą.

NA prawde bardzo sie ciesze, ze stajesz na nogi. Mamy przyklad jak ta wielka ‘kasa i slawa’ moze zaszkodzic. Nie podziwiam Cie jako artystki ale szanuje jako czlowieka….i zycze jak najlepiej. :*K