Britney oddala matkę
Britney Spears składa wniosek do sądu, który ma ograniczyć jej matce prawo do widywania się z wnuczkami.
Piosenkarka odwiedziła już adwokata, chcąc jak najszybciej załatwić całą sprawę.
Britney jest zdania, że matka Lynne absolutnie nie nadaje się do bycia babcią dla jej dwóch synów. W jej przekonaniu nadużywa środków przeciwbólowych. W związku z tym zamierza odebrać jej prawo do widywania się za 21-miesięcznym Seanem Prestonem i 9-miesięcznym Jaydenem Jamesem.
X17 online podaje, że papiery złożono najprawdopodobniej przedwczoraj (25.06.07) lub wczoraj (26.06.07).
Innym powodem złości Britney może być fakt, że Lynne ma bardzo dobre stosunki z byłym zięciem. Widują się regularnie, zresztą mama piosenkarki całkiem nieźle dogaduje się również z Shar Jackson, matką dwójki dzieci K-Feda.
– To smutne, że cały świat musiał patrzeć na jej błędy. Każdy z nas czasami takie popełnia – powiedziała dziennikarzom matka piosenkarki.
Na nic zdały się też zapewnienia, że \”Britney jest najsłodszą i najbardziej wrażliwą ze wszystkich jej dzieci\” – artystka i tak jest przekonana, że to rodzicielka zmusiła ją do odwyku, który wcale nie był konieczny.
i dobrze jej matka zniszczyła jej życiem ,pisała książkę o jej prywatnym życiu ..zaplanowała jej karierę od A do Z i Britney musiała zawsze spełniac jej zachcianki !ta baba jest chora a moim marzeniem jest żeby Britney znów był na szczycie
“No tak, jak matke odseparuje od dzieci to kto sie nimi zajmnie? Kevin ma juz spora gromadke, a sama Britney, czesciej widac bez majtek na imprezach niz z dziecmi. Porabana baba.”buhahaha… nic dodac nic ujac:P
No tak, jak matke odseparuje od dzieci to kto sie nimi zajmnie? Kevin ma juz spora gromadke, a sama Britney, czesciej widac bez majtek na imprezach niz z dziecmi. Porabana baba.
skoro ona ma dwóch synów, to chyba powinno być napisane z wnukami, a nie z wnuczkami..
co to za rodzinka porąbana…masakra! Niech Brit sie cieszy, że jej nikt nie odebrał praw rodzicielskich
No nieźle nieźle się dzieje w tej rodzinie. Britney chyba już nic nie pomoże..
przeciez ta matka wmawiała jej otyłosc i przez nią brit jako pietnastolatka została bulimiczką- przez nią i przez justina. lubie brit i trzymam za nią kciuki
No i bardzo dobrze jej matka jest nienormalna zamiast pomagać Brit to spotyka się z tym debilem.Zabrania Britney spotykania się z jej siostrą i siedzi z Kevinkiem i jej dziecmi i obydwoje jej nie wpuszczają.Jak ona musi się czuć skoro jej matka robi z niej przed całym światem nienormalną.
Juz od dawna twierdzę, że coś sie jej mocno poprzewracało i do psychiatryka powinni ją zamknąć.
Loża_Szyderców zgadzam sie z tobą
Ładne parodie… Ale jej matka przyjaźni się z Shar Jackson, która dość niefajnie robi z Britney szmatę, tak więc się do końca nie dziwię. Ale matka to matka.
Wiecie co? Doszłam do wniosku, że ona jest chora psychicznie.
Brit powinna się leczyć. Przegina już…
to raczej britney sie powinno odseparować od dzieci…
Czy ona kiedys zmádrzeje???? :-/
Brit – idź się leczyć !!!
chyba z WNUKAMI a nie z WNUCZKAMI
jaka on jest gruba 🙂
to chyba matka tych dzieci stanowi większe zagrożenie dla nich niz babka…
z dnia na dzień coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Britney to wariatka 😀
Ta jej matka jest trochę nienormalna!
Nie no teraz to ona przesadzila…
nie wiadomo kto ma racje, wszystko u niech jest porabane. Niby Brit jest matka i wie co robi… no ale czy ma racje? jak babka bierze jakies tam pigułyto sie jej nie dziwie, ale brit nie jest lepsza!
No ja tez bym sie wkurzyla jakby moja mama spotykala sie z byla mojego ex – meza, ehhhh, to wszystko jest takie skompikowane ….
ta panna jest pierdolnieta
ale cham z tej b.s
Odegrała się, mama zabroniła sie spotykać z siostrą a ona jej z wnukami. dziecinnie postapiła ale cóż 😀