Britney Spears na mieście z siostrą

p755 p755

Britney Spears wybrała się z 16-letnią siostrą Jamie Lynn na sushi, ale wieczór zepsuła im pewna pani.

– Nikt cię nie chce w tej dzielnicy Britney! – krzyczała gdy piosenkarka wychodziła z lokalu. – Z drogi! Przez ciebie jest tu bardzo niebezpiecznie!

Starsza z sióstr uznała, że to chleb powszedni i nawet nie zareagowała, ale w Jamie Lynn zagotowała się krew i odkrzyknęła coś w stylu naszego rodzimego “spieprzaj…\” (Move the FUCK OUT!).

Ach, młodość!

 
58 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

plus takze dla paparazzi, bo obronili Brit i Jamie

masakra… biedna Brit nawet sie spokojnie do knajpy nie moze wybrac, zwariwalabym na jej miejscu

i dobrze każdy ma prawo przebywać tam gdzie chce

oczywiście szkoda brit ale ja wogóle niesłyszałam jak jej siostra coś tam powiedziała ale i tak uważam że dobrze zrobiła chociaż nic nie słyszałam:))

i dobrze powiedziała tej babce ; / . szkoda mi jest Britney …

biedna Britney:(przechlapane takie życie…ej zna ktoś wykonawce tego kawałka,który podłożyli do filmiku:britney and jamie lynn spears?bardzo mi się podoba:)

BOZE OBRZE JAMIE ZROBILAM AJA BYM JESCE PODESZLA I WYJEBALA W LAMPE A TE PAPARAZI KOSZMAR MINIONEGO LATA

jezu i jak tu nie popasc w depresje? Bylam zszokowana jak to zobaczylam…

gość09-10-07, 22:43 dokladnie Lola Gudinaf naucz sie angielskiego ‘

jeśli jej każde wyjście do sklepu wygląda tak ja na tym filmie, to bardzo jej współczuję :(:(:(

to nie ‘spieprzaj’ tylko po prostu ’to się kurwa wyprowadź’.

I co z tego ???????? Wytłumaczy ktoś?

to straszne. biedna brit

ech… oleż nagonka biedna 🙁

“Move the FUCK OUT!” a co?! xP

HAHAHAH jak juz o czyms piszecie to piszcie to dobrze;/ tamta laska sie wydzierala ze nikt jej tu nie chce w tej okolicy czy cos a na n to jamie lynn – THEN MOVE THE FUCK OUT co mialo byc co w stylu zeby sie z tad wyprowadzila! debile ;/

Ci paparazzi zachowuja sie jak jakies hieny!! ;/

ja pierdole! to jakies szalenstwo!

hahaha ale jej zygnela xDxD

to co robia ci papparazzi to jest po prostu chore!!! wcale jej sie nie dziwie ze jej odwala. jak mozna sobie zyc normalnie majac wokol siebie tylu debili,ktorych nie obchodzisz ty tylko to, zeby zrobic kilka fotek

I dobrze, ze stanela w obronie siostry.

ci fotoreporterzy traktują ją jak zwykłego śmiecia…jak tak w ogole można.??Naprawdę współczuję jej …

I dobrze, ze stanela w obronie siostry.

Jamie Lynn ma strasznie splaszczona czaszke :>

to jest masakrejszon…miałabym ochotę ich wszystkich rozjechać.

Starsza pani stojąca na straży moralności.. Jako dojrzały człowiek powinna i dojrzale się zachowywać. Współczuję Britney. Ma pieniądze, była na szczycie. A dziś?

a masz glosniki

hm, mam pytanie do was, wogole nie slysze dzwieku z youtube… jesli wiedzialybyscie czemu bylabym baaaardzo wdzieczna 😉

bardzo jej współczuje………… boże….. przecież to okropne..osaczyli ja jak sepy… hieny… oni sie pastwią nad nią!!!! i wy mówicie ze zycie gwiazd jest fajne??!! ja bym nie wytrzymała!! zero spokoju:(

współczuję Britney i wszytskim innym celebrity..przecież tak się nie da żyć..a Ci paparazzi normalnie pozabijali by sie tam za kazde jedno zdjecie ;/

Bardzo jej współczuje, nie wyobrażam sobie życia kiedy bez przerwy lataliby za mna paparazzi. Ile tak mozna wytrzymać? Dużo osób się z niej śmieje ale niech się postawią na jej miejscu.

a ciekawe czy ta laska wyskoczylaby tak np. doo……Eminema albo Snoop Dogga ( bo oni tez swieci nie sa :D) pewnie nie- bo jeszcze by w rylo dostala ……wiesniara- a ci paparazzi to rzeczywiscie- jakies dziwne odglosy tam wydaja ….

boze,,,, wspolczuje jej… jak mozna tak zyc ???

i dziwicie się że panna ześwirowała….

powiedzcie… jak tam mozna życ..?

Susie, właśnie. Britney chyba do tego przywykła, ale żal mi jej.

o fak 😮 to jest tragedia jak to wyglada 😡

Masakra…przecież ona normalnie po chodniku przejść nie może ….

to jest straszne. ona mieszka w LA tak? myślę że powinna się przeprowadzić… może NY albo Londyn – to drugie to jednak cięzko bo inny kontynent już ale ile gwiazd ma tam domy ? np madonna.myślę że w spokojniejszym miejscu by jej tak nie atakowali.

tak oni jej bronili bo jak brit wyjezie to skonczy sie dla nich kasa

ja pierdziele jaka nagonka

Strzeliłabym sobie w łeb, gdybym miała żyć jak ona – przecież ona sobie tyłka podetrzeć nie może spokojnie…

Rozumiem ta Lynn, ja dzisiaj tez nie wytrzymalam i o malo nie rzucilam sie na babe, ktora mi na parkingu o malo samochodu nie skasowala!!!

Oh my God! Jak ja jej wspólczuję! Biedna jest strasznie! A ci reporterzy to zwykłe chamy itd. No masakra! Biedna Brit! Ja bym oszalała i biła tych gnojków na jej miejscu! Dawno bym ześwirowała! P.S. Fanką nie jestem, ale niech ją już zostawią w spokoju na rany julek!

no młodsza nie jest zwyczajna do takich akcji. ale kto wie może niedługo pojdzie w slady siostry

trzeba przyznac, gwiazdy musza miec niezla samokontrole

A slyszeliscie jak pieknie odzywaja sie fotografowie? Jak jecza jak Brit wychodzi – zupelnie jak na pornolach – zaraz przed… Oni to dopiero banda chamow i oblechow

Wspólczuje biednej Brit, moze zrobila sporo błędów w zyciu, ale nikt nie zasługuje na takie traktowanie, ja na jej miejscu zajebałabym tej babie

ja nie moge – zyc w takim kotle i nie zwariowac, to dopiero sztuka…

Ja p.i,.e,r.d.o.l.e. to jest koszmar, a ci fotografowie naprawde spoko, ze tak najechali na ta laske, bardzo dobrze, wierze w BRIT 🙂