Britney Spears drastycznie zmieniła swój wygląd! A może to tylko chwilowe zachwianie? W każdym razie Brit właśnie zadebiutowała na Instagramie z włosami w kolorze lawendy. 40-letnia gwiazda popu przezabawnie przyznała, że ​​dokonała zmiany z nudów:

Oto ja z fioletowymi włosami. Jestem znudzona, ok??? […] – napisała.

Britney Spears chce pozwać swoją siostrę! Wystosowała już oficjalne pismo

Britney Spears zmieniła kolor włosów

Radosny wpis jest w przeciwieństwie do poważnych wniosków sądowych adwokata Spears, Mathewa Rosengarta, dotyczących jej byłego konserwatora, ojca Jamiego Spearsa, a także zawieszenia i zaprzestania działalności, które zostało wysłane do jej młodszej siostry Jamie Lynn w związku z „uwłaczającymi” informacjami zawartymi w nowej książce – pamiętniku Jamie Lynn.

Walka sióstr trwa

Prawnik Jamie Lynn Spears, Bryan Freedman, przesłał do mediów odpowiedź, w której oskarżył Britney o „mobilizację jej fanów” i skrytykował Rosengarta za „nieczytanie” książki Jamie Lynn przed wysłaniem wniosku. Powiedział też, że list „nie pokazuje żadnej nieprawdy” ze strony Jamie Lynn Spears.

Siostra Britney Spears twierdzi, że „pomogła jej się uwolnić”!

Na początku tego tygodnia zespół prawników Britney nakazał Jamie Lynn, aby przestała rozmawiać o swoim rodzeństwie, a przede wszystkim Britney, gdy udziela wywiadów promujących swoją nową książkę.

Co zrobi Lynn?

Jamie Lynn jest obecnie w trasie promocyjnej „Things I Should Have Said”, która według doradcy prawnego Britney zawiera „mylące i oburzające twierdzenia” na jej temat.

SZOK! Britney Spears pokazała się całkiem NAGO!

Prawnik Mathew Rosengart napisał mocny list do Jamie Lynn, żądając, aby „przestała odnosić się do Britney obraźliwie”, grożąc „wszelkimi odpowiednimi działaniami prawnymi”, jeśli aktorka nie zastosuje się do tego.

Britney Spears

Britney Spears Fot. Forum

Britney Spears przeraża na Instagramie

Britney Spears przeraża na Instagramie, fot. Instagram

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA