Britney Spears – to nie ciąża, to woda
Ten wzdęty brzuch zauważyli wszyscy.
Od razu pojawiły się plotki, że Britney Spears jest w ciąży.
Znajoma piosenkarki wyjaśniła gazecie The Sun, że gwiazda ma problemy z nadmiarem wody w organizmie.
– To połączenie zatrzymania wody w organizmie, źle dobranych ubrań i faktu, że ludzie lubią analizować wszystko, co robi. Britney jest teraz zbyt zajęta, aby chociażby myśleć o dziecku – wyjaśniła.
tez mam taki brzuch a nie jestem w ciazy ;] czy duzy brzuch moze oznaczac tylko jedno?!…;/
Na 100% nie jest w ciąży…
Nie jest, na pewno.
tez mam taki brzuch a nie jestem w ciazy ;] czy duzy brzuch moze oznaczac tylko jedno?!…;/ ———————————————————————–dokladnie… ja mam to samo i co jak teraz schudne z brzucha to powiedza ze bylam i teraz usunelam ciaze :/
oczywiście ze nie jest w ciazy
na pewno nie jest w ciąży…………
woda???? Ludzie, co za tłumaczenie ;/ Wodę to ona ma chyba w mózgownicy, skoro myśli że ludzie kupią takie durny tekst ;(
co za tłamaczenie 😀
Lepsze to, niż ciąża.
a mówiłam, że to nie ciąża, tylko efekt odchudzania. Jeszcze nie doszła do pełnej okazałości 🙂
Wg mnie właściwie to możliwe.. xP
O, w to akurat wierzę: Brit zawsze była zbyt zajęta, żeby myśleć o swoich dzieciach, tych narodzonych i tych, które ewentualnie miałaby urodzić.
Sssandra, 18-05-08, 14:26 napisał(a):wytłumaczenie trochę głupie ale i tak nie chce mi się w to wierzyć, aby Britney była w ciąży..
Ludzie dopiszą dopowiedzą wszystko żeby tylko była plota!
wytłumaczenie trochę głupie ale i tak nie chce mi się w to wierzyć, aby Britney była w ciąży..
moim zdaniem to i tak wredne mowic ze ona wyglada grubo. wyglada dobrze
Ja myśle ze brit wygląda ładnie
Już nie mają innych wymówek… Ale nie wierzę, żeby była w ciąży.
kocham ją jest codowna (cod miód i orzeszki:PP:)
Kofffffam brit!cudo]ale to chyba nie jest prawda z tą ciążą ani z wodą
nadmiar wody hm wielbłąd! xD