Britney wkurzona na paparazzich (VIDEO)
To tylko kolejne wideo, które pokazuje, jak trudne jest życie Britney Spears. Można się dziwić, że ma problemy, ale nie można zaprzeczyć, że te tłumy maczały w tym palce.
Tłumy fotografów, które śledzą ją na każdym kroku. Tym razem Brit nie wytrzymała. Powiedziała fotoreporterom, że “jest taka jak oni\”, potem jednak nie przebierała w słowach. Po prostu nie mogła dojść do własnego samochodu.
To wideo może zmienić Wasze postrzeganie Britney. O ile nie byliście tego świadomi wcześniej.
Marselina, 25-12-07, 18:53 napisał(a):No cóz sama sobie winna.A niby czego jest tak winna ta Britney? Zrobiła CI coś?Ludzie opanujcie się nie widzicie że onanie może naprawdę nic zrobić czuje się osaczona a oni nawet nie dadzą jej dojść do samochodu.. Są mili i zagadują ją, ale też są strasznie natrętni. Jak można tak żyć? Jest sławna ale Britney od zawsze towarzyszyli paparazzi. Ona czuje się zaszczuta jak Wy byście się czuli? Zaraz jakaś afera w stylu brit przejechała nogę brit napadła parasolką. Czy oni są wobec niej wporządku?
ja bym wzieła jakąś parasolkę i walnęła któregoś po łbie, żeby się wszyscy ci natrętni paparazzi rozeszli…podziałało by migniem;D
słuchajcie czy w 10 s po jej lewej stronie z kamera nie stoi adnan czy mi sie tylko przewidziało?
ja też bym się wkur***a jakby za mną stado debili biegało,ci ludzie są bezmózgami i nie potrafią uszanować innych,takim to już się nie da nic przetłumaczyć,po prostu jak sępy!!!
jakby mnie ktos tak zdenerwowal to tez bym tak zrobila;o! O!
Oj, chyba ktoś miał zły dzień…
No mogla sie wkurzyc bo to rzeczywiscie jest denerwujace jak chodzi tlum za Toba i robi Ci zdjecia, ale powiedziala im fajnie :)Pozdrawiam
zanim następnym razem któreś z Was napisze, że ta czy inna gwiazda jest gruba, ma pryszcza, źle się ubrała, źle uczesała czy “jak można się tak umalować”, pomyślcie sobie że Wy również nie wyglądacie olśniewająco codziennie, ale Was nie ocenia codziennie CAŁY ŚWIAT. trochę zrozumienia dla drugiego CZŁOWIEKA.
Kocham ją jest Boska!nasza queen B
uh to już trzeba być naprawde wyrachowanym do takiej pracy.
No cóz sama sobie winna.
to jest okropne ale nie ktorzy sa pojeb……jest jaka jest ale nie musza za nia latac
Ja bym chyba zwariowała.. To jest normalnie podłe i ludzie, którzy aż tak osaczają gwiazdę są chorzy.. Gdzie się ruszy tam idą. Biedna Brit..
banda niedoje**nych hien
przecież to jest chore cos takiego powinno byc karane to jest naruszanie nietykalnosci osobistej…skurwysyny
DOBZE IM TAK SEPY JEB..E POWINA PO MORDACH IM NATRZASKAC
DOBZE TAK SEPOMO KAZDY BY SIE WKURZYłA BRAVO DLA NIEJ
dlatego nie czepiajcie sie jej, dajcie jej spokoj ona juz nie daje rady ma tyle problemow na glowie… ona naprawde jest swietna wiec odwalcie sie od niej!!!!!!
Jej życie jest trudne… Wcale się nie dziwię że zawsze miała problemy ze sobą… Ale wierzę że się podniesie i będzie już tylko coraz lepiej!
Ona ma przeje….
Cóż gdybym był nią chodziłbym z kartonem na głowie żeby mnie nie poznali , albo zachowywał się tak by im się znudziło łażenie ..:D
dla mnie i tak ma stalowe nerwy, tym aparatem mogla rzucic w nich…pomyslcie sobie ze wszedzie lta za wami banda jakis facetow… to moze byc po prostu straszne, nie kazdy z nich musi byc normalny…
I pomyśleć,że ona musi to znosić codziennie .łatwo jest niektórym mówić, ale ciekawe co byście powiedzieli gdybyście się znaleźli na jej miejscu choć na 1 dzień .Co by im się stało gdyby się odsunęli na chwilę !Oni są po prostu chamscy, zawód ich nie tłumaczy .
jakis czas temu weszlam na tmz i wpisalam britney spears, wyskoczyly mi setki takich filmikow. britney idzie do sklepu, britney wychodzi z toalety itd… ona i tak duzo wytrzymuje. na jej miejscu bym ich chyba pobila.
no i dobrze
Nie dziwie sie jej przeciez to jest nienormalne powini dac jej spokoj
Ma racje !!!
pokropce24-12-07, 11:27 znpwu, to ty tak wyjdzi i przejdz sie ulica jesli za toba lezie ze 20 paparazii pewnie wykitowalabys szybciej niz ci sie dziecko zdaje
britney….:( co sie z tobą znowu dzieje?
normalnie oni dla niej nie dają żyć! to już jest przesada żeby chodzić za nią na każdym kroku ;/ zero prywatnści ;/ współczuje ;/
dlaczego ja az tak beszcelnie traktuja boze ja bym tak nie potrafil zyc wiec zycze jej jak najlepiej bardzo ja lubie i blecout jest zaj…..sta plyta pozdraiwam
Niema się jej co dziwić dobrze zrobiła..Ja też bym nie wytrzymała.. 😐
mi wystarczyłyby tylko trzy takie akcje a bym zaczęla przy nich ryczeć.. :/
zachowują się jak zwierzęta… i nie tłumaczy ich to, że w ten sposób zarabiają :/ taka nagonka… nich Brit walczy! to także przez nich wpadła w taki dół.
wcale jej się nie dziwie.. kto by to wytrzymał ?
to wyglada jak polowanie na zwierzyne :/ dobrze zrobila- ja bym jeszcze czyms rzuciła.
BOZE JAKBY JA CHCIELI POBIC W TAKIM KOLE
Chciałem zauważyć, że ona nie chce dojść do samochodu tylko zrobić zdjęcie Graffiti na ścianie.
najpierw się na nich wydarła, a potem wzięła jednego z nich do swojego auta na przejażdżkę i do hotelu…
jak człowiek ma być normalny, kiedy żyje pod ciągłą obserwacją, a wszystkie te dziwne sytuacje są tak naprawdę skutkiem natarczywości paparazzich.
paparazzi są straszni…
Bez kitu. Kazdy gada “ona jest głupia” ”oszalała” jak ona nawet nie może sobie świerzego powietrza zaczerpnąć, albo zrobić spokojnych swiątecznych zakupów. ;/ Przecież ona nic szczególnego nie robi na tych zakupach. Co jest takiego ciekawego w robieniu jej tam zdjęć ?
MOVE !! to bylo dobre 😀 Britney jestes najlepsza !:) a paparazzi to smiecie
Biedna. Nie dziwie sie, ze nie wytrzymała.
Moja Biedna Brit:((( Fuck You Paparazzi!!;/
Na początku się tak wnerwiła że zadziwiła wszystkiech, później już była dla nich grzeczna. Biedna Brit, nie zazdroszczę jej takiego życia…..
widzialam juz tego typu filmy i za kazdym razem tak samo mnie przerażają. współczuję!!!
gdyby jej sie to nie podobało to by sie póżniej głupawo nie usmiechała i nie przystawała co rusz tylko pędziła do auta-już było nam dane oglądac pare gwiazd które rozwścieczyło zachowanie paparazzi i wygladało to nieco inaczej
cos za cos
co się pytają faceta co z nią robił co za debile qwa nie dziwie się że jej odwaliło skoro nie ma już spokoju