Brooklyn Beckham zabrał swoją dziewczynę Hane Cross na słynny Festiwal Filmowy w Cannes na premierę filmu Quentina TarantinoPewnego razu… w Hollywood, w którym zagrał Paweł Zawierucha.

Brooklyn Beckham z dziewczyną

Najstarszy syn Davida i Victorii wyrasta na bardzo szarmanckiego mężczyznę. Na czerwonym dywanie i poza nim obejmował swoją dziewczynę za talię i szeptał jej coś do ucha. Jak się możemy domyślać, 22-latka była bardzo zestresowana.

Para była elegancko, ale i z charakterem ubrana. Brooklyn założył czarny smoking i lakierowane buty. Z kolei Cross wybrała czarną skórzaną do kostek sukienkę z rozcięciem na boku. Niesamowitej elegancji dodawały cieniutkie ramiączka, czarne klasyczne szpilki i czerwone usta. Trzeba przyznać, że może nie zaskoczyła kreacją, ale wygląd dziewczyny i tak przyciągał wzrok.

Dziewczyna Brooklyna zdradziła, jak dogaduje się z Victorią Beckham. Chyba zazdrościmy takiej teściowej…

Victoria Beckham – Jaki ma styl?

Warto też zauważyć, że właśnie taki styl ma Victoria Beckham. Prawie zawsze zakłada na siebie czarną kreację i klasyczne minimalistyczne sukienki, często też do kostek. Na dodatek Hana miała spięte w kok włosy, dokładnie tak, jak wzwyczajaj robi to Beckham.

Dziewczyna Brooklyna z pewnością zainspirowała się mamą swojego chłopaka, a kto wie, może Victoria doradzała jej w wyborze kreacji.

Beckhamowie świętują urodziny Victorii Beckham. Życzenia są tak wzruszające…

The British Fashion Awards, Arrivals, Royal Albert Hall, London, UK / BACKGRID , kod: David Beckham, Victoria Beckham
5-9
3-78
Champions League Group Stage Draw
Wyświetl ten post na Instagramie.

Day 1 Hong Kong. #VBHongKong x vb @mo_landmarkhk

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)