Pod koniec 2019 roku pisaliśmy, że firma „Posh” Victorii Beckham jest w tarapatach finansowych. Odnotowała straty przekraczające 12 milionów funtów. Projektantka musiała zwolnić szofera i kilku pracowników.

Victoria Beckham na London Fashion Week

Firma Victorii Beckham upada. Musiała zwolnić SZOFERA

W niedzielę Victoria Beckham zaprezentowała najnowszą kolekcję jesień/zima 2020 podczas londyńskiego tygodnia mody. Udowodniła, że pieniądze nie są dla niej ważne i może stworzyć coś pięknego z mniejszym nakładem finansowym. Dominującym akcentem w kolekcji były buty na platformie z grubym obcasem, czerń, krata i kołnierzyki.

Kolekcja nawołuje do bycia wiernemu sobie i kobiecie, którą się jest, ale jednocześnie pozawala zaskoczyć i nas, i ją – powiedziała Beckham. 

Walentynki w domu Beckhamów. Jak oni się KOCHAJĄ!

Pokaz odbył się w budynku Banqueting House z 1622 roku, gdzie rodzina królewska za czasów dynastii Tudorów celebrowała ważne wydarzenia.

Rodzina Beckhamów na pokazie

Projektantce przy każdym pokazie towarzyszy rodzina i tak było tym razem – w pierwszym rzędzie zasiedli: David Beckham, Romeo (17 l.), Cruz (14 l.) i Harper (8 l.), a także mama Davida i Victorii. Wyjątkowo na pokazie nie pojawił się Brooklyn Beckham, ale nie zapomniał o mamie i opublikował na swoim instatsory stare zdjęcie, na którym siedzi na kolanach mamy podczas meczu Manchester United.

David również udokumentował ten dzień na Instagramie: „Czas na pokaz VictoriaBeckham. Moje dzieci wyglądają teraz całkiem spoko” – napisał piłkarz. Bez wątpienia pokaz Victorii Beckham jest dla całej rodziny wielkim wydarzeniem.

 

Widzimy małą Harper w kwiecistej sukience – jest to pierwsza dziecięca sukienka zaprojektowana przez Victorię Beckham.

Oto, co każdego ranka robi Victoria Beckham – to dlatego TAK wygląda