Izabela Janachowska w ubiegły czwartek pojawiła się na ramówce Polsatu, aby promować nowy sezon programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Zaprezentowała się w ślicznej różowej sukience z piórami.

Izabela Janachowska w szpitalu!

Izabela Janachowska wyszła ze szpitala

Okazuje się, że Izabela Janachowska tuż po tym wydarzeniu wylądowała w szpitalu. Dopiero kilka dni później gwiazda przekazała fanom wieści o pogorszeniu się swojego stanu zdrowia.

Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek tuż po ramówce trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką IPiN… – zaczęła.

Tancerka opublikowała selfie ze szpitalnego łóżka. Internauci, zamiast jej współczuć zwrócili uwagę na szafkę, którą widać na zdjęciu w tle.

Na szpitalnej szafce leżą kwiaty, książka autorstwa Remigiusza Mroza, pudełko słodkości z cukierni „Słodki Słony” Magdy Gessler.

Gwiazdy na jesiennej ramówce Polsatu. Srebrna Halejcio, „narzeczona” Zawadzka, Janachowska…

Obserwatorzy Janachowskiej stwierdzili, że skoro miała czas na książkę i słodkości, to raczej nie była w tak ciężkim stanie, jak czytamy w opisie:

  • Tak wygląda stan zagrażający życiu na Sobieskiego: fryzura, świeca zapachowa przy łóżku, lekturka Remigiusza Mroza, bukiet świeżych kwiatów w kartonowym pudełku i pudełko drożdżówek (?) od Gessler,
  • No nie wiem, czy aby na pewno tak było źle… ja jak miałam stan zagrożenia życia, wyglądałam jak siedem nieszczęść! (…) Nie w głowie były mi zdjęcia na Instagram i uśmiechy, życzę zdrowia, ale STRASZNE jest to, że nawet rzeczywistość w szpitalu na Instagramie celebryci przekoloryzowują! – czytamy.

Tancerka zauważyła negatywne komentarze i postanowiła na nie odpowiedzieć. Tłumaczy, że zdjęcie zostało wykonane, kiedy już opuszczała szpital:

Zdjęcie zrobiłam w chwili, w której czekałam już na wypis. Wiedziałam, że sytuacja jest opanowana, a ja wracam do domu do mojego synka i męża – pisze Janachowska.

Przy okazji zdradziła, że być może będzie musiała przejść operację:

Za trzy miesiące okaże się, czy ustalony plan leczenia będzie wystarczający, czy jednak konieczna będzie operacja. Staram się być dobrej myśli – przyznała. 

Izabela Janachowska w najnowszym swoim filmie pokazała nowy apartament

Dodała, że rzeczy, które widać w tle pokazują, jak bardzo ma wspierających ludzi wokół siebie: „Szafka, którą widać w tle, to dowód na troskę moich bliskich, którzy chcieli mi nieco osłodzić ten trudny czas w szpitalu. Tak, na oddziale neurologicznym są pacjenci, których stan nie pozwala im na czytanie książek, czy jedzenie jagodzianek, ale na szczęście ja zostałam szybko zdiagnozowana, a wdrożone leczenie okazało się bardzo skuteczne”. 

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Izabela Janachowska-Jabłońska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA