Izabela Janachowska to dziś nie tylko osobowość telewizyjna, ale także youtuberka. Prężnie działa na swoim kanale „Wedding Dream – Izabela Janachowska”, gdzie publikuje wywiady z gwiazdami, opowiada o nowościach w branży ślubnej, a ostatnio zaczęła pokazywać swoje codzienne życie, nagrywając vlogi.

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński o domowym życiu. Zdradzają, o co najczęściej się kłócą

Apartament Izabeli Janachowskiej

Teraz na jej kanale pojawił się kolejny vlog, ale już z nowego apartamentu. Ostatnio Izabela razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim i synem Christopherem przeprowadzili się do nowego mieszkania dosłownie kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia.

Izabela Janachowska zwraca się do fanów po aferze z Pauliną Smaszcz

Poprzedni apartament o 271 metrach kwadratowych na warszawskim Mokotowie próbowali sprzedać za 9 480 000 złotych. Nie wiadomo, czy ktoś już kupił za tę kwotę ich nieruchomość, ale para zdążyła już nabyć nowe lokum.

Widzimy w filmie Janachowskiej, że nowy apartament wcale nie odbiega od poprzedniego. Kuchnia tym razem nie jest połączona z salonem, a zabudowana.

Całe mieszkanie jest w nieco ciemniejszej kolorystyce: dominuje brąz i drewno. Oczywiście nie zabrakło marmuru np. w postaci ogromnej wyspy tuż obok lodówki z winami z całego świata.

WŚCIEKŁA Izabela Janachowska MASAKRUJE Paulinę Smaszcz w liście otwartym!

Para może pochwalić się także przeszkloną łazienką i wanną, która wygląda bardzo luksusowo tuż obok śnieżnobiałej sypialni. Z kolei w salonie stoją dwie beżowe kanapy z poduszkami, okrągły stół prawdopodobnie z marmuru i duży telewizor.

Gwiazda ma również swój kąt, czyli kosmetyczkę, gdzie robi się na bóstwo. Trzeba przyznać, że wygląda jak w salonie fryzjerskim. Z tyłu możemy zauważyć nawet myjkę, którą posługują się fryzjerzy.