Katarzyna Dowbor to znana i ceniona polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. W ciągu swojej kariery pracowała dla wielu stacji telewizyjnych i prowadziła wiele popularnych programów. Przez ostatnią dekadę poświęciła czas na program „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor wyrzucona z programu „Nasz nowy dom”. Prowadząca zabrała głos: „Nowe szefostwo, nowe porządki…”

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w „Nasz nowy dom”

Polsat dwa dni temu podziękował Katarzynie Dowbor za współprace. Nie poprowadzi już nowego sezonu programu „Nasz nowy dom”. Decyzja Edwarda Miszczaka rozwścieczyła widzów do czerwoności. Uważają, że nikomu nie uda się zastąpić 64-letniej dziennikarki.

Kulisy zwolnienia Katarzyny Dowbor! „Dyrektor Miszczak długo BIŁ SIĘ z myślami”

Sama Katarzyna Dowbor nie kryje żalu, że została z dnia na dzień zwolniona z programu „Nasz nowy dom”. Napisała na swoich mediach społecznościowych wzruszający post:

Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem »Nasz Nowy Dom« właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki… i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich – czytamy w jej poście.

Kto więc zastąpi gospodynię programu „Nasz nowy dom”? W rozmowie z „Plejadą” architektka Martyna Kupczyk powiedziała, że nowa prowadząca będzie miała za zadanie odświeżyć formułę programu. Podobno nowa następczyni jest już wybrana i już niedługo stacja ma wyjawić jej nazwisko.

Według „Plejady” nową prowadzącą będzie gwiazda, którą widzowie Polsatu dobrze znają. Informator portalu podaje, że będzie nią aktorka, która brała udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

ZAŁAMANA Katarzyna Dowbor pokazała ZNISZCZONY ogród

Internauci także spekulują, kto zastąpi Katarzynę Dowbor. Oni z kolei podaja, że będzie nią Izabela Janachowska, Katarzyna Jaroszyńska z TVN, padają nawet takie nazwiska jak Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor.

„Fakt” nawet zasugerował, że nową prowadzącą może być Katarzyna Cichopek.

A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w programie „Nasz nowy dom”?

Sonda

poll-violet

Kto najlepiej by się sprawdził w programie "Nasz nowy dom" po Katarzynie Dowbor?

1

Izabela Janachowska

2

Katarzyna Cichopek

3

Joanna Koroniewska