Izabela Janachowska, tancerka, prezenterka telewizyjna, specjalistka ślubna, a prywatnie żona biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego i mama 4-letniego Christophera.

Izabela Janachowska z mężem pozdrawiają z Hiszpanii w eleganckich stylizacjach: „Klasa sama w sobie”

Izabela Janachowska trafiła do szpitala!

Izabela Janachowska w ubiegły czwartek pojawiła się na ramówce Polsatu, aby promować nowy sezon programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Zaprezentowała w ślicznej różowej sukience z piórami i nic nie wskazywało na to, że zaraz wyląduje w szpitalu.

Paulina Smaszcz odpowiada Janachowskiej: „WSPANIALE manipulujesz faktami. ROLUJESZ Krzysztofa finansowo”

Teraz okazuje się, że gwiazda tuż po ramówce Polsatu trafiła do szpitala! Dopiero teraz podzieliła się tym z fanami na Instagramie.

Ostatnie dni nie były dla mnie łatwe. W czwartek tuż po ramówce trafiłam na Oddział Neurologii w stanie zagrażającym życiu. I tak z różowej Barbie stałam się pacjentką IPiN… – zaczęła.

Uspokaja, że sytuacja jest już opanowana: „Plan leczenia ustalony, czekają mnie regularne kontrole i badania, ale mogę już wrócić do domu do moich bliskich. Mam do was jednak apel: badajcie się! Nie ignorujecie objawów, jeżeli coś was zaniepokoi, idźcie z tym do lekarza”.

Izabela Janachowska zdradza, do jakiego przedszkola pójdzie jej synek Chrisek

scena z: Krzysztof Jabłoński, Izabela Janachowska-Jabłońska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA