Chelsy Davy nie była jedyną byłą dziewczyną księcia Harry’ego, która pojawiła się na ślubie. Zaprosił również Cressidę Bonas. Okazuje się, że miała ona nie lada problem w związku z tym wydarzeniem.

Książę Harry przed ślubem doprowadził byłą dziewczynę, Chelsy Davy do PŁACZU

Chodzi o… kapelusze. Cressida nie lubi tej tradycji. W kolumnie The Spectator napisała:

Przyjaciele zaczynają się żenić, co oznacza, że pojawiają się dylematy związane z brytyjskimi nakryciami głowy. Kapelusze. Dlaczego uważam kapelusze za niewygodne? Trudno się je nosi, ciężko na nie patrzeć, a szczególnie są podstępne dla biednych dusz, którym przyjdzie siedzieć za właścicielką szczególnie okazałego kapelusza.

Przyznała, że czasem z nich rezygnuje.

Przez większość czasu unikam takich ozdób, co wywołuje pełne dezaprobaty spojrzenia ze strony starszych osób. W zeszłym tygodniu brałam udział w królewskim weselu. Na zaproszeniu było wyraźnie napisane, że goście muszą mieć kapelusze. Ups. Starałam się wybrać model z małą ilością piór i mam nadzieję, że wyglądałam dobrze.

Internet ŚMIEJE się z reakcji byłej dziewczyny księcia Harry’ego na jego ślubie

Cressida ma racje? Mimo że na ślubie Meghan i Harry’ego zrezygnowano z niektórych zwyczajów, nie wyobrażamy sobie, aby nie pielęgnowano tej tradycji.

ฝีมือคนไทยไปไกลถึงอังกฤษ! ในงานเสกสมรสของเจ้าชายแฮร์รี่ และเมแกน มาร์เคิล เมื่อวันเสาร์ที่ผ่านมา เราสะดุดตาสาวเครสสิด้า โบนาส อดีตแฟนสาวในเจ้าชายแฮร์รี่ เธอมาในชุดสไตล์ชนเผ่าสั่งตัดจากแบรนด์ Eponine London ซึ่งทางดีไซเนอร์ Jet Shenkman เผยว่าเป็นผ้าคอตตอนทอมือ ฝีมือของชาวเขา จังหวัดเชียงใหม่ ของประเทศไทยนี่เอง #HELLOMagazineThailand #HELLOThUpdate #CressidaBonas #EponineLondon #Tribal #Bespoke #RoyalWedding

Post udostępniony przez HELLO! Magazine Thailand (@helloth_official)

BYŁA dziewczyna księcia Harry'ego w OSTRYCH słowach o ślubie

BYŁA dziewczyna księcia Harry'ego w OSTRYCH słowach o ślubie