Meghan Markle (42 l.) i książę Harry (39 l.) rozpoczęli swoją pierwszą wycieczkę po Nigerii. Zaraz po przylocie, jako pierwszą dwiedzili szkołę „Akademię Lightway” wraz z Fundacją GEANCO w Abudży. Popołudniu Harry spotka się z rannymi żołnierzami w szpitalu wojskowym.

Para została powitana uściskami, lokalną muzyką i występem tanecznym. Meghan miała na sobie brzoskwiniową sukienkę maxi, którą zamiatała piach. A Harry dopasowaną beżową koszulę i spodnie. Para została także obdarowana tradycyjnymi naszyjnikami z drewnianych koralików.

Meghan Markle wymierzyła kolejny cios. Teraz w króla Karola III

Wizyta Meghan i Harry’ego w Nigerii to ich pierwsza oficjalna międzynarodowa podróż od czasu wycofania się z funkcji królewskich w 2020 roku. Zostali oni zaproszeni do Nigerii przez Szefa Sztabu Obrony, najwyższego rangą urzędnika wojskowego tego kraju.

Książę Harry i Meghan w Nigerii

Wizyta w Afryce jest następstwem krótkiej wizyty księcia Harry’ego z okazji 10. rocznicy Igrzysk Invictus Games.

W sobotę książę Harry i Meghan wezmą udział w szkoleniu dla organizacji „Nigeria: Unconquered” oraz w przyjęciu wydanym przez Szefa Sztabu Obrony na cześć rodzin wojskowych. Później Meghan Markle będzie współgospodarzem wydarzenia Women in Leadership.

Przed nimi (i nami) kilka najbliższych dni pełnych atrakcji i… stylizacji.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: