Książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) przybyli dziś rano do Nigerii po tajnym spotkaniu w Londynie. Według doniesień pani Sussex wylądowała wczoraj sama na lotnisku Heathrow po locie z Los Angeles, a następnie spotkała się z mężem w apartamencie VIP Windsor Suite na lotnisku.

Oboje wsiedli na nocny lot British Airways do Abudży, który został nieco opóźniony. Podobno para, która po raz pierwszy razem odwiedza ten afrykański kraj, siedziała w pierwszej klasie Boeinga 777 i była oddzielona od innych pasażerów zasłoną.

Książę Harry pozbawiony kolejnej ważnej roli

Dla przypomnienia książę Harry pojawił się na chwilę w Londynie, by świętować 10. rocznicę jego olimpiady „Invictus Games”. Książę od wtorku przebywał w Londynie, gdzie brał udział w wydarzeniach związanych z zawodami sportowymi, w tym w nabożeństwie dziękczynnym.

Niestety ani książę William, ani król Karol III nie znaleźli chwili, by spotkać się z Harrym.

Książę Harry i Meghan polecieli do Afryki

Harry i Meghan odwiedzają Nigerię na zaproszenie generała Christophera Musy. Zanim książę spotka się z rannymi żołnierzami w szpitalu wojskowym, para ma odwiedzić szkołę.

Według DailyMail książę Harry i Meghn wezmą także udział w szkoleniu dla organizacji charytatywnej „Nigeria: Unconquered”, która współpracuje z Invictus Games, a także w przyjęciu, na którym zostaną uhonorowane rodziny wojskowych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Prince Harry gives a bible reading at a thanksgiving service marking the 10th anniversary of the Invictus Games