O Dagmarze Kaźmierskiej znów jest głośno za sprawą jej kryminalnej przeszłości i wstrząsających zeznań ofiar, które wyciekły do mediów. Nic więc dziwnego, że zarówno internauci, jak i dziennikarze coraz chętniej grzebią w przeszłości celebrytki, odnajdując tam wiele kontrowersji.

Dagmara Kaźmierska wspominała o swojej agencji towarzyskiej w kłótni z Gabrielem Sewerynem!

Kim była Dagmara Kaźmierska w Kłodzku?

Teraz Onet dowiedział się o kolejnych szczegółach z przeszłości Dagmary Kaźmierskiej. Portal dotarł do Janusza Bartkiewicza, który przed laty kierował wałbrzyskim zespołem wydziału kryminalnego komendy wojewódzkiej policji we Wrocławiu.

Janusz Bartkiewicz mówi o partnerze Dagmary Kaźmierskiej, Pawle K.:

Jeśli chodzi o Kotlinę Kłodzką, to był numerem jeden wśród gangusów. Brylował w narkotykach. Ściągał haracze. Miał też na koncie porwanie dwóch kobiet, które wraz z innym gangsterem o pseudonimie »Hiszpan« wywiózł do Niemiec i sprzedał do burdelu — mówi Bartkiewicz.

Podobno wówczas jako dziewczyna Pawła K. Dagmara „mogła czuć się jak królowa Kłodzka, choć nie cieszyła się szacunkiem policjantów”. Wspomina też, że celebrytka w 2001 roku miała pomóc mu uciec z kraju po zastrzeleniu innego gangstera, Dariusza L. ps. „Szpila” załatwiając mu „fałszywy paszport”.

Kaźmierska nie pojawiła się podczas finału „TzG”, ale nie zapomniała o Roxi Węgiel. Zobaczcie, co zrobiła

Policjanci wówczas mieli ją śledzić, ale nie było to takie łatwe:

Ciężko było ją śledzić, bo ona szalała po ulicach. Jeździła po 100-150 kilometrów na godzinę albo pod prąd. Gubiła ogon. Czuła się pewnie, bo przecież była dziewczyną kłodzkiego bossa – podkreśla Janusz Bartkiewicz.

W końcu służby przygotowali zasadzkę na Kaźmierską, ale nie poszła po ich myśli. Kobieta była sprytniejsza:

„My polowaliśmy na Pawła, a CBŚ na Dagmarę. Problem w tym, że CBŚ przejęło od nas zatrzymanie Dagmary. Mówiłem im, że będzie mieć przy sobie lewy paszport. Zabrali ją do Kłodzka, przeszukali, szybko wypuścili. Paszportu nie znaleźli” – wspomina.

Podobno paszport schowała w majtki, dowiedzieli się funkcjonariusze po akcji od informatora:

Jesteście frajerami. Dagmara jak wróciła do burdelu, to się śmiała, że schowała paszport w majtki, a żaden z policjantów nie miał odwagi jej tam przeszukać – wyznaje były policjant. 

Dagmara Kaźmierska UCIEKŁA z Polski?! „Ma tam nie tylko apartament, ale też i prywatny jacht”

Niedługo później Dagmara dołączyła do Pawła K. w Stanach Zjednoczonych i tam urodziła syna Conana. Trzy lata później wrócili do kraju i podczas wakacji zatrzymano mężczyznę, a kilka lat później celebrytka otworzyła własną agencję towarzyską pod nazwą „Heidi”, co potwierdziła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, że nie była „współwłaścicielką, a właścicielką klubu”.

Naczelnik więzienia o zachowaniu Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA