Caitlyn Jenner (72 l.) rozpętała burzę, po tym, jak elegancki hotel Beverly Hills odmówił jej obsługi za nieprzestrzeganie ich dress code’u. Wszystko poszło o dziurę w jeansach – oczywiście dziura ta była elementem ozdobnym tego modelu.

Caitlyn Jenner ujawnia, że ​​kolejny wnuk jest w drodze – ale kto jest w ciąży?

Caitlyn Jenner i afera jeansowa

Gwiazda reality TV i była olimpijka miała na sobie podarte dżinsy, kiedy pojawiła się w hotelowej restauracji Polo Lounge. Według obsługi celebrytka nie była odpowiednio ubrana, by zasiąść do stołu na lunch.

@bevhillshotel piep**** twoją okropną obsługę za to, że nie pozwoliliście mi zjeść lunchu z tym małym rozdarciem w moich jeansach. Wstydź się. Obrzydliwe – napisała w poniedziałek na swoim Insta Stories.

W Polo Lounge zachęcamy do ubierania się na tę okazję, dlatego prosimy o powstrzymanie się od noszenia casualowych czapek, podartego jeansu, krótkich topów, bielizny nocnej, strojów kąpielowych i męskich koszul bez rękawów – czytamy na ich stronie internetowej. Po godzinie 16:00 nie zezwalamy na szorty, klapki (w tym Birkenstock) ani odzież sportową (w tym dresy). Dzieci poniżej 10 roku życia są zwolnione z obowiązującego dress code’u.

Caitlyn Jenner o penisie: Możecie już przestać się tam gapić

Niestety to nie pomogło. Cailtyn Jenner wskazała niedopowiedzenie „Ciekawe, że mówią »zachęcamy«… więc nie mówią, że jest to obowiązkowy strój”. Nie ma oficjalnej odpowiedzi lokalu w sprawie celebrytki…

A jakie jest Wasze zdanie?

Caitlyn Jenner ma NIEPOKOJĄCE zmiany na skórze. To rak?

 

Fot. Juliano / X17 / Forum

Caitlyn Jenner Fot. Please Pixelate Face Prior To Publication*