Wczoraj odbyła się impreza z okazji 70. urodzin Caitlyn Jenner. Razem z rodziną i przyjaciółmi świętowała na kolacji w Nobu w Malibu. Przyszły jej córki – Kendall i Kylie, a także te przybrane – Kourtney i Kim. Zabrakło jednak Khloe. Dlaczego?

OMG! Kolejna CIĄŻA w rodzinie Jennerów (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian nie pojawiła się na 70. urodzinach Caitlyn Jenner

Na imprezie Kylie i Kendall pokazały się w czerni. Obie miały na sobie golfy, u młodszej córki Caitlyn mogliśmy zauważyć modny, skórzany płaszcz. Kim Kardashian, jak zwykle wyróżniała się swoim strojem – założyła jasną bluzkę i spodnie z motywem skóry węża. Kourtney odsłoniła nogi w krótkiej mini, dobrała do niej sandałki na obcasie.

A gdzie była Khloe? Plotki o tym, że jest skłócona z Caitlyn pojawiały się wiele razy. Ostatnio specjalnie miała pominąć jedno wydarzenie, aby nie natknąć się na przybraną córkę. Czyżby Khloe postanowiła odwdzięczyć się tym samym?

Oficjalna wersja jest taka, że po prostu nie mogła przyjść przez obowiązki zawodowe. Cały dzień pracowała na planie nowej reklamy. Prawda jest jednak taka, że w 2017 roku sama Caitlyn przyznała, że nie rozmawiała z Khloe od długiego czasu.

Khloe NIGDY nie dopuści do spotkania Caitlyn z True!

Ich stosunki są aż tak złe?

Tymczasem zobaczcie zdjęcia z imprezy.

ZOBACZ TAKŻE:

Khloe Kardashian chce odnowić kontakt z byłym mężem jednak BOI się spotkania z nim!

Caitlyn Jenner u boku swojej 22-letniej dziewczyny. Wygląda SEXY w szpilkach!

70-te urodziny Caitlyn Jenner fot. Forum/Backgrid

70-te urodziny Caitlyn Jenner fot. Forum/Backgrid

Kim Kardashian i Kourtney Kardashian fot. Forum/Backgrid

Kendall Jenner fot. Forum/Backgrid

Kylie Jenner fot. Forum/Backgrid