Wiemy o problemach Lindsay Lohan z narkotykami, nożami i seksem. Okazuje się, że to jedynie malutki wycinek z tego, co wyrabia.

48-letni ochroniarz Lee Weaver, który spędził dwa lata przy boku Lohan, przełamał milczenie. Pracował także dla wielu innych gwiazd, ale żadna nie była „tak dzika jak Lindsay\”.

– W kwietniu poprosiła mnie, bym zawiózł ją do jej dilera w Beverly Hills. Wiedziałem, że jeśli odmówię, pójdzie sama, więc zawiozłem ją – mówi Lee.

– Czekał na nią w krzakach. Nagle zaczęła wrzeszczeć i bić go, bo ją oszukał. Wyciągnął broń. Wyszedłem i groził mi, że strzeli, jeśli jej nie zabiorę, ale ona ciągle go biła. Na szczeście to wszystko odciągnęło jego uwagę i uderzyłem go. Upadł na ziemię. Wciągnąłem Lindsay do samochodu i odjechałem, a ona ciągle krzyczała, bym tam wrócił. To było jak w Pulp Fiction.

Podobno Lohan cięła sobie także nadgarstki nożami, szlochając, że \”nie pasuje do tej planety\”. Kumplowała się też z byłą przyjaciółką, która również była uzależniona od heroiny. Chodzi o samą Nicole Richie. Jedna z ich imprez trwała 10 godzin, a w tym czasie cały czas wciągały kokainę.

– Nikt nie był tak dziki jak Lindsay, ale Nicole była blisko. Czasem Paris Hilton też tam bywała, głównie robiła striptiz i piła.

– Pewnej nocy Lindsay i Nicole robiły ciągłe wycieczki do łazienki. Nie wciągała przy mnie, bo wiedziała, że się wścieknę. Ale im bardziej były wycieńczone, tym mniej ją to obchodziło. Na końcu przyniosły lustro z łazienki, położyły na stole i położyły na nie górę koki. Wszystko wciągnęły i nałożyły jeszcze więcej.

– Próbowałem mówić Lindsay, by przestała, ale ona odpowiadała, że to jest \”cool\”. Po 10 godzinach miałem dość i wyrzuciłem lustro przez okno. Musiałem wynieść ją do samochodu.

A co z domniemanym romansem Lohan z Samanthą Ronson? Podobno Lindsay jest biseksualna:

– Używała chłopaków dla narkotyków, a dziewczyn dla podniecenia – mówi Lee. – Straciłem już rachubę, licząc kobiety, które przyprowadzała do pokoju hotelowego z klubów.

– Widziałem nawet, jak próbowała macać cycki i tyłek Mariah Carey, kiedy tańczyła. Pewnego razu wszedłem do łazienki w klubie, szukając jej i znazałem, gdy całowała się z dziewczyną z języczkiem.

Lee boi się także, że młoda aktoreczka, która będzie w tym miesiącu obchodziła 21 urodziny, jest typem samobójczyni.

– Pewnej nocy patrzyłem na jej ręce i nadgarstki. Pakrywały je jasne czerwone ślady. Chciała mi wmówić, że upadła, ale gdy spojrzałem jej w oczy, oczekując prawdy, wybuchnęła płaczem.

O większości tych doniesień mieliśmy okazję już słyszeć. Blizny i rany na nadgarskach były obiektem wielu spekulacji. Teraz potwierdziła to osoba z otoczenia Lohan. Tak stoczyła się sympatyczna dziewczyna, której dawne oblicze możecie zobaczyć na zdjęciu. Czy to się nazywa \”młode hollywood\”?