Były chłopak Lindsay Lohan, znany uzależniony kobieciarz, ma małe dziecko, którego nigdy nie poznał.

Angielska modelka, Lorna Hogan, urodziła Amelię Grace Hogan w grudniu, po krótkim romansie z Bestem w tamtym roku. Według niej, Calum odmówił poddania się testom na ojcostwo, nie odwiedził nawet małej.

– Nie mogę uwierzyć, że on nie chce mieć nic wspólnego z tą piękną, małą dziewczynką. Nie zawrócił sobie nawet głowy, by zadzwonić i zapytać, jak czuje się Amelia. Co weekend trwoni pieniądze. Za każdym razem kończy z inną dziewczyną w ramionach – mówi Lorna Hogan.

Ojciec Caluma, legenda brytyjskiej piłki nożnej, George Best, umarł w listopadzie 2005 roku po dwóch transplantacjach wątroby.

– George pozwolił na to, by alkohol go niszczył i Calum robi tak samo. Kiedy wychodzi i trwoni pieniądze, ja w domu opiekuję się jego córką, a mam mało pieniędzy – żali się modelka.

– Nadszedł czas, kiedy powinien brać na siebie odpowiedzialność. Nie oczekuję, że będzie ojcem, który codziennie odprowadza swoje dziecko do szkoły. Nie chcę jednak, by widziało jego zdjęcia, na których jest pijany i obściskuje się z innymi kobietami.

Lorna mówi także, że poznała ojca swojego dziecka w londyńskim klubie i zaszła w ciążę przez przypadek – antybiotyki zniwelowały działanie tabletek antykoncepcyjnych.

– Gdy powiedziałam Calumowi, że chce urodzić, wysyłał mi tuziny wiadomości, bym usunęła dziecko.

Co tu dużo mówić, cała sprawa wydaje się bardzo wiarygodna. Best to kobieciarz, który na pewno nie zechciałby poddać się testowi na ojcostwo, czy też w ogóle mieć dziecko. Ciekawe, co na to Lindsay…