Camila Cabello (22 l.) wylądowała razem z mamą na lotnisku w Nowym Jorku. Piosenkarka nieśmiało uśmiechała się do fotografów. Cabello wyglądała na zmęczoną po podróży, jednak cieszyła się z obecności mamy.

Camila Cabello odsłoniła BRZUCH w seksownej stylizacji. Świętuje urodziny chłopaka Shawna Mendesa.

Camila Cabello cała na czerwono

Piosenkarka tego dnia postawiła na wygodę. Paparazzi sfotografowali ją gdy spacerowała po lotnisku w Nowym Jorku. Camila miała na sobie komplet – welurowy czerwony dres. Na nogach wygodne czarne adidasy. Gwiazda tego dnia nie miała na sobie również makijażu. Skryła się za wielkimi, czarnymi okularami i nieśmiało uśmiechała się do fotografów. Swoje długie, czarne włosy Cabello związała w niedbały kucyk. Camila wyglądała jak normalna nastolatka a nie gwiazda znana na całym świecie. Mama Camili, Sinuhe  Estrabao ubrała się cała na czarno. Matka z córką muszą doskonale się dogadywać, gdyż Camila często widywana jest w towarzystwie swojej rodzicielki.

Podczas podróży Camila zdecydowanie stawia na wygodę. Najbardziej jednak uwagę przykuwa dorodna pupa piosenkarki. W czerwonym dresie piosenkarka wygląda szałowo. W czasach gdy wielkie, napompowane pupy, wykreowane przez Kardashianki zalały salony, miło dla odmiany popatrzeć na naturalną i przede wszystkim zdrową sylwetkę u młodej kobiety. Camila znana jest ze swoich przepięknych, ultra kobiecych kształtów. Widać, że dobrze czuje się w swoim ciele, bo często podkreśla figurę.

Camila Cabello z mamą na lotnisku w Nowym Jorku. Fot.Forum/BACKGRID

2018 American Music Awards. Camila Cabello.Fot.REUTERS/Mike Blake

Camila Cabello. Fot.REUTERS/Vincent West

Jak myślicie, gdzie zostawiła Shawna Mendesa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Camila Cabello jest zakochana! Zamieściła wzruszający wpis

Camila Cabello i Shawn Mendes całują się w kawiarni. Mamy zdjęcia!

Camila Cabello ma ten sam problem z włosami, co Ariana Grande

Wyświetl ten post na Instagramie.

write it on my neck... and i won’t erase it

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)