Podczas światowej pandemii koronawirusa gwiazdy postanowiły dosłownie wziąć sprawy w swoje ręce i większość z nich eksperymentowała ze swoimi fryzurami. Camila Cabello (23 l.) nie była wyjątkiem. Artystka chciała delikatnie podciąg swoją grzywkę, a o pomoc poprosiłą mamę. Cabello z pewnością nie spodziewała się, że efekt końcowy może przerosnąć jej najśmielsze oczekiwania – i niestety nie w pozytywnym sensie.

Camila Cabello i Shawn Mendes w duecie, gdy śpiewają w powietrzu czuć napięcie (WIDEO)

Mama Camili Cabello krzywo obcięła jej grzywkę

Bez wątpienia z powodu obostrzeń, które zostały wprowadzone przez rząd, by zminimalizować rozprzestrzenianie wirusa – cierpi wiele biznesów. Od dłuższego czasu pozamykani są fryzjerzy, kosmetyczki, czy stylistki paznokci. Kobiety siedzące w domach muszą uruchomić kreatywność i radzić sobie same. Nie zawsze jednak efekt jest taki, jakiego oczekiwaliśmy. O tym na własnych włosach przekonała się Camila Cabello.

Artystka nie mogła skorzystać z usług profesjonalnego fryzjera, dlatego postanowiła zaangażować własną mamę. Grzywka Camili już dawno zaczęła wchodzić jej w oczy, co musiało ją denerwować. Cabello bała się sama podcinać włosy, za to jej chętna do pomocy mama zrobiła to, o co poprosiła ją córka.

Po tym co zobaczyłą Cabello, chyba chciałaby cofnąć czas i jednak poczekać na zakończenie pandemii.

Mama Camila Cabello obcina jej włosy w domowych warunkach

Na udostępnionym nagraniu widzimy Camilę, która siedzi w łazience z mokrymi włosami i ręcznikiem na ciele. Cabello przyznała, że nie może zaufać sobie, dlatego powierza to zadanie w ręce mamy. Artysta wspomniała, że w dzieciństwie eksperymentowała z grzywką, ale nie wyszła za równa.

Po chwili widzimy, że Camila nie jest zadowolona z cięcia mamy. Cabello ma specjalny sposób na obcinanie grzywki, chodziło jej o wycieniowanie, niż cięcie na prosto.

Nie najlepiej. Już to spier****** – powiedziała Cabello, podczas gdy jej mama mówi: „nie powiedziałeś mi!”

Cabello i jej mama śmiały się z całej sytuacji, a dziewczyna stwierdziła, że efekt końcowy nie wygląda tak źle, gdy włosy są wysuszone. Jednak Camila nie zamierza już korzystać z usług mamy i do tej pory nie pokazała, jak wygląda w nowych włosach.

Camila przyznała, że wcześniej gdy mama robiła jej paznokcie u stóp, Cabello wyszła z zakrwawionymi skórkami.

Może następnym razem zaangażuje Shawna Mendesa?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Camila Cabello i Shawn Mendes mają wspólny rytuał podczas kwarantanny (ZDJĘCIA)

Camila Cabello dusi się w związku z Shawnem Mendesem?

Camila Cabello i Shawn Mendes kwarantannę wykorzystują do wzajemnej nauki, u nich nie ma NUDY

Camila Cabello z mamą na lotnisku.

Camila Cabello z mamą, fot.Forum/Backgird USA

Camila Cabello wychodzi z siłowni - artystka dba o swoją sylwetkę.

Camila Cabello, fot.Forum.