Camila Cabello (22 l.) jest aktualnie na krótkim urlopie i ma przerwę od napiętego harmonogramu. Piosenkarka z tego powodu postanowiła cieszyć się słoneczną pogodą w pięknej Kalifornii i wybrała się na lunch w towarzystwie jej mamy. Na pierwszy rzut oka widać, że Cabello jest szczęśliwa i zakochana. Gwiazda postanowiła powygłupiać się trochę przed paparazzi.

Camila Cabello bez makijażu, w dresie pokazała się z mamą na lotnisku

Camila Cabello wygłupia się przed fotoreporterami

Camila Cabello kwitnie od tego czasu, gdy związała się z Shawnem Mendesem. Ostatnimi czasy para stała się hitem Internetu za sprawą filmiku opublikowanego na Instagramie wokalisty. Zakochani postanowili odpowiedzieć całemu światu, na zarzut mówiący, że całują się jak ryby. Camila i Shawn pokazali jak się całują w typowy dla siebie, zabawny sposób. Niektórzy fani potraktowali to jako śmieszny żart i dowód, że para nie przejmuje się tym, co mówią o nich inni. Spora część obserwatorów pary uznała filmik za obrzydliwy i odpychający.

Camila tego dnia miała na sobie komplet sportowy, składający się z krótkiego stanika w czarno białym kolorze i pasujących legginsów. Całą stylizację dopełniła czarnymi butami do biegania firmy Nike i okularami przeciwsłonecznymi, włosy za to związała w kucyk. Cabello zdecydowanie jest w dobrej formie, pochwaliła się płaskim brzuchem i smukłą sylwetką. Popularna wokalistka jest dumna ze swojego ciała i nie wstydzi się mówić o rozstępach czy cellulicie, tym bardziej, że kiedyś miała problemy z samoakceptacją. Tego dnia piosenkarka była w wyjątkowo dobrym humorze i postanowiła powygłupiać się przed fotoreporterami. Cabello zaprezentowała się w śmiesznych pozach, widać że cała zabawa ją rozbawiła.

Camila Cabello

Camila Cabello zauważona przez fotoreporterów na lunchu z mamą. Piosenkarka znana jest z tego, że ma dystans do siebie. Postanowiła powygłupiać się przed aparatami paparazzi. Fot.Forum/Backgrid USA.

Uważacie, że Camila Cabello ma dystans do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Camila Cabello odsłoniła BRZUCH w seksownej stylizacji. Świętuje urodziny chłopaka Shawna Mendesa.

Camila Cabello i Shawn Mendes całują się w kawiarni. Mamy zdjęcia!

Camila Cabello jest zakochana! Zamieściła wzruszający wpis