Kilka dni temu na kanale Krzysztofa Stanowskiego pojawił się długo wyczekiwany film o Caroline Derpieński. Wszyscy oczekiwali, że materiał dorówna jego obszernemu śledztwu o Natalii Janoszek, który całkowicie skompromitował celebrytkę, jednak ku zdziwieniu internautów, przeważająca większość nowego filmu skupiła się na starszym o niemal 40 lat partnerze Caroline, Krzysztofie Porowskim, zaś sama Caroline została przedstawiona w dobrym świetle, a Stanowski podkreślił, że 21-latka w większości spraw nie kłamie, choć zdarza jej się podkoloryzować rzeczywistość.

Caroline Derpieński reaguje na film Stanowskiego! „Wywlekany jest ból i cierpienie”

Caroline Derpieński odpowiada na drugi film Krzysztofa Stanowskiego. Zapowiada pozew!

Dwa dni później Stanowski zdecydował się opublikować „bonus” do swojego głównego filmu, w postaci wyciętych rozmów z Caroline. Ku zdziwieniu wszystkich, w przeciwieństwie do swoich słów z pierwszego materiału wideo, tym razem już na wstępie podkreślił, że „Caroline Derpieński” to kreacja na rzecz social mediów i polskiego show-biznesu oraz rozprawił się z ogromnymi zasięgami 21-latki i jej karierą modelki, sugerując, że Derpieński wszystkich okłamuje:

Jeśli mówimy o Caroline Derpienski, to oczywiście wszystko jest jednym, wielkim stekiem kłamstw. […] Za bardzo cenię swój czas i pracowników, aby opowiadać, że Instagram Karoliny jest kupiony, bo to jest oczywiste. Ona nie ma więcej fanów na świecie niż Penélope Cruz. Wierzcie mi, Penélope Cruz jest bardziej znana. […] Nie jest prawdą, że jest wziętą modelką. […]. Zresztą w kreacji Caroline Derpienski wszystko jest kitem od samego początku, bo nie jest prawdą nawet jej wiek. Przez długi czas myślano, że ona dzisiaj ma 23/24 lata, tak naprawdę urodziła się 28 września 2002 roku i posiada podwójne obywatelstwo, ponieważ urodziła się w Nowym Jorku – powiedział.

Jak można się było spodziewać, taka nagła zmiana narracji dziennikarza nie spodobała się Caroline, która natychmiast wybuchła w mediach społecznościowych. 21-latka opublikowała serię rozemocjonowanych wpisów uderzających w Stanowskiego:

Zauważcie, że w pierwszym materiale sprzed dwóch dni zrobił ze mnie biedną dziewczynkę pokrzywdzoną przez „złe potwory”. Mówił, że nie jestem kłamczuchą i widzi przede mną karierę (…). Nagle po dwóch dniach (kiedy ktoś mu kasę zapewne posmarował) zwyzywał mnie od kłamczuch i oskarżył o brak kariery, to jest piękne. Poza tym oskarża mnie o bycie utrzymanką, kiedy jego żona (która lubi inne doznania – wiesz o czym mówię Stanowski) ma udziały w jego działalności na YouTube i siedzi w domu. To jak ją nazwiesz, kochany? Zaprzeczanie samemu sobie – czysta manipulacja ludźmi. Bolą go cztery litery, bo ma 41 lat (mógłby być moim ojcem), a 21-letnia dziewczyna jeździ rolls roycem, ferrari, porsche w Miami. A on nawet jakby oczernił wszystkie młode kobiety świata (tak jak to robi ostatnio) i naopowiadałby najbardziej klikalnych bzdur dla pieniędzy bądź zgarnął do łap kolejne pieniądze z pewnej partii politycznej, zaczynającej się na P, a kończącej na S, to i tak nigdy nie miałby tak lekkiego życia jakie ja mam. Zazdrość, zawiść, obłuda. Proszę mi w majtki i w portfel nie zaglądać, tak jak to zrobiłeś Stanowski. Kim jest Stanowski, aby robić mi przesłuchanie jak zarabiam pieniądze? (…) Kim jest Stanowski, aby wchodzić buciorami w moje życie? Kim jest Stanowski, aby dręczyć mnie, moich bliskich i mieć obsesję? Kim jest Stanowski, aby spotykać się z moimi wrogami i obmawiać mnie za moimi plecami (babcia A wstawiła z nim wspólne zdjęcie na InstaStory i po dziesięciu minutach kazał usunąć)? – pisała.

Następnie Derpieński zdecydowała się zakpić z dziennikarza, parodiując go z nałożonym na twarz filtrem z brodą:

He he, wykorzystałem tę głupią Caroline, co za naiwna dziewczyna… a, no ma 21 lat, jakoś sobie poradzi. Najważniejsze, że zmanipulowałem wszystkich w kraju i kliknięcia się zgadzają he he. Raz zrobiłem z niej ofiarę, a potem zrobiłem z niej idiotkę, utrzymankę, kłamczuchę. W pierwszym odcinku powiedziałem, że nie jest kłamczuchą, że ma przed sobą całą przyszłość, a w drugim odcinku powiem Polakom, że ona jest kłamczuchą. Ta Carolajna nawet mi się podoba, jest w moim typie… taka trochę Goździalska, taka trochę Doda. Na szczęście w pierwszym materiale z Krzyśka P. zrobiłem tyrana, potwora, może w końcu zostawi go w spokoju.

Caroline Derpieński o relacjach z rodziną: „Babcia ma do mnie żal. Wszyscy się od niej odwrócili”

Caroline Derpieński planuje zdemaskować Krzysztofa Stanowskiego. Stworzy o nim film

Na tym jednak nie poprzestała, ponieważ chwilę później opublikowała „oficjalne oświadczenie” w tej sprawie na YouTube. Tam wytoczyła cięższe działa i oskarżyła Stanowskiego o kontakty z mafią i wyznała, że bała się o życie swoje i bliskich:

Z racji tego, że Stanowski miał kontakty z mafią bułgarską, o czym zostaną przedstawione informacje, obawiam się o życie mojej babci i matki, jak wcześniej bałam się o swoje życie, w zwiazku z tym przed jego przyjazdem zgłosiłam to na policję (numer raportu policyjnego US: 342312243439). Stanowski również miał bliskie kontakty z kobietą, która mi groziła. W związku z tym bojąc się spotkać z nim miałam ochroniarza, który miał czuwać nad bezpieczeństwem mojej osoby.

W swoim materiale Derpieński zapowiedziała, że szykuje przeciwko dziennikarzowi pozew:

Nie dam się zastraszyć, tak jak inne kobiety dają się zastraszyć w Polsce, które to przez swój portal YouTube Stanowski hejtuje i wykorzystuje słabość tych kobiet. Jestem obywatelką amerykańską i składam pozwy, zgłaszam to również do ambasady amerykańskiej o prześladowanie mojej osoby zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. To jest moja pierwsza wypowiedź w tej sprawie. Następne kroki i wątki o prześladowaniu kobiet będą przedstawiane w niedługim czasie. Przedstawię osoby, które wykorzystuje w inny sposób. Oczekuję na twój pozew Krzysztofie Stanowski. Zgodziłam się na nagrania, ponieważ chciałam przedstawić życie w Miami. Zapłaciłam kilkukrotnie za kolacje wraz z jego operatorem, obiady, woziłam go po Miami swoim autem. Jaka jest jego podłość – faceta, który ślinił się do mnie, stosował różne triki (które można odczytać jako molestowanie), dlatego nie zaprosiłam go do mojego mieszkania z obaw o swoje bezpieczeństwo i godność. Jesteś zwykłą kanalią dla 21 letniej dziewczyny.

Na koniec Caroline zrzuciła „bombę” i zdradziła, że szykuje film, który zdemaskuje Krzysztofa Stanowskiego i wstrząśnie polskimi mediami:

Na razie nie wchodzę w jego życie prywatne, o którym dużo wiem, oraz całej jego rodziny, z racji tego powstaje film, do którego się przygotowuję żeby wreszcie Polska poznała KIM JEST NAPRAWDĘ STANOWSKI. Jeżeli kiedykolwiek coś mi się stanie, to tylko z rąk Stanowskiego i jego szemranych kumpli, których ma wielu. W niedługim czasie przedstawię skąd on ma pieniądze. Chętne osoby mogą wysyłać wszelkie informacje dodatkowe odnośnie tej osoby na maila. Za informacje konkretne i sprawdzone jestem w stanie zapłacić. Szykuje się najmocniejszy PRAWDZIWY film roku! Cdn.

Takiego zwrotu akcji się nie spodziewaliśmy?

Stanowski w końcu upublicznił film o Caroline Derpieński. Wziął pod lupę jej „latynoskiego kochanka Jacka”

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

pasekkozak

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Caroline Derpieński

Caroline Derpieński

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Stanowski

Stanowski pogrąży Caroline Derpieński Nowy film będzie lepszy od Janoszek!

Krzysztof Stanowski o „KANALE ZERO”. Szykuje konkurencje dla „Kanału sportowego”?

Krzysztof Stanowski

IG: krzysztof.stanowski

IG: krzysztof.stanowski

IG: krzysztof.stanowski