Caroline Derpieński w tym roku zszokowała Polskę swoim gwiazdorskim przybyciem na czerwone dywany prosto z Miami. Samozwańcza celebrytka weszła w wiele konfliktów z polskimi gwiazdami m.in. z Julią Wieniawą, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką, także z  Anetą Glam z „Żon Miami”.

Caroline Derpieński nie odpuszcza kariery projektantki? Tym razem zrobiła show za oceanem

Caroline Derpieński wywołuje kolejny konflikt z Anetą Glam

Konflikty między celebrytkami nie ustają. Niedawno Aneta Glam po publikacji fotografii Caroline Derpieński z jej pokazu, opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia, jakoby modelka miała dopuścić się oszustwa. Oskarżyła celebrytkę, że jej kolekcja pochodzi ze zwykłego sklepu z Miami. Stwierdziła, że Caroline Derpieński nie zadała sobie nawet trudu, by dokonać zmian w gotowych projektach. Dodała również, że to powinien być ostatni pokaz młodej gwiazdy.

Modelka ujawnia prawdę o Caroline Derpieński? Pracowała z nią na wybiegu! (WIDEO)

Caroline nie przejęła się tym faktem i postanowiła zorganizować kolejny pokaz, tym razem w Miami. Ostatnio wstawiała wiele zdjęć na swoje media społecznościowe z modowego show. Fani modelki byli zachwyceni jej kolekcją.

Filip Chajzer szczerze o Janoszek i Derpieński. Surowo ocenił materiał Krzysztofa Stanowskiego?

Teraz Caroline Derpieński ponownie poruszyła temat Anety Glam, tym razem to ona oskarżyła celebrytkę o oszustwo. Niedawno Glam pochwaliła się, jakoby miała dostać nagrodę telewizyjną w Miami. Modelka, jak sama mówi na swoim InstaStories, sprawdziła kilka razy, skąd pochodzi wyróżnienie i przez kogo jest zorganizowane.

Kochani nie wytrzymam, ogłoszenie parafialne. Powiem wam, jak babcia A. chciała was zrobić w bambuko i jak chciała za pieniądze udawać i kłamać, że jest wielką TV gwiazdą. Pamiętacie ten event, o którym wspominała, że została nominowana […]. Kochani ja nie nudziłam się, ale była mega ciekawa, zajęło mi to wiele dni i zrobiłam stuprocentowy research tego eventu. […] Sprawdziłam, jak najmocniej się da, że nie jest to żaden prestiżowy event, że jest to debiut, że jest to takiej najniższej rangi event. Ci goście, którzy zostali wstawiani, wcale nie przyjdą i są to dosłownie pokradzione zdjęcia na przykład od mojej znajomej. […] Te zdjęcia zostały pokradzione, bez zgody osób nominowanych, żeby podnieść rangę tego wydarzenia. […] Wszystkie osoby, które dostaną te nagrody, mają te nagrody w stu procentach pokupowane. Od 1000 dolarów wzwyż.

Pokaz mody Caroline Derpieński, hit czy kit? Aneta Glam oskarża celebrytkę o oszustwo

Opowiedziała także, że skontaktowała się z organizatorami wydarzenia i poprosiła, by dali jej taką nagrodę, jaką otrzymała Aneta Glam i by przeprowadzili ją przez ten sam proces. Modelka zakupiła statuetkę i chwilę później dostała wideo dwóch nagród, Anety Glam i swojej.

Także kochani, babcia A. chciała was oszukać, bardzo mi przykro. – oznajmia modelka

Stwierdziła, że dokonała zakupu ze względu na fanów, by pokazać im, czym jest to wyróżnienie i jak można je otrzymać.

Reasumując, zapłaciłam za tą statuetkę nie wiadomo po co… no wiadomo, żeby wam proces pokazać. Żeby mi wysłali zdjęcia z fabryk, jak są produkowane w Chinach i tak dalej i że to nie jest żaden prestiżowy event. Przeciwieństwo mnie i babci A. jest takie, że ja potrafię zapłacić nawet tysiące dolarów za to, żeby zrobić dla was materiał, żeby dowiedzieć się dla was wszystko, co jest prawdą, jak to wygląda w Miami i was poinformować. A babcia A. wydaje pieniądze, po to, żeby udawać przed wami kogoś, kim nie jest i was oszukiwać. I to jest ta różnica. – mówi Caroline Derpieński

Wspomina również, że nie planuje osobiście odbierać statuetki.

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienskiCaroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski

Caroline Derpieński o nagrodzie Anety Glam IG/carolinederpienski