Magda Swider to polska modelka, która robi karierę za granicą. W swoim portfolio ma wiele pokazów na fashion week w takich miejscach jak Paryż, Mediolan czy Los Angeles.

Magda Świder o spotkaniu Lewadnowskich w Cannes: „Wyglądali świetnie, prezentowali elegancję, klasę…”

Magda Swider szczerze o Caroline Derpieński

W ubiegłym roku Magda Swider olśniła wszystkich na Festiwalu Filmowym w Cannes, a następnie na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Poza modelingiem jest także trenerem personalnym i przedsiębiorcą, przede wszystkim inwestuje w nieruchomości.

Polska modelka olśniła na czerwonym dywanie w Wenecji. Magda Swider wyglądała oszałamiająco!

Podczas pokazu MMC mieliśmy okazję porozmawiać z modelką. W wywiadzie zapytaliśmy Magdę, co myśli o Caroline Derpieński. Przyznała, że zna celebrytkę z wybiegów za oceanem.

Poznałyśmy się w lutym tego roku podczas Nowojorskiego Fashion Week. Znamy się na takiej stopie koleżeńskiej, jeśli chodzi o pracę. – mówi Magda Swider

Magda Świder od 10 lat pracuje z największymi domami mody: „Niestety płaci się wielką cenę, czasami kosztem własnego zdrowia” (WYWIAD)

Dodała również, że uważa ją za uroczą osobę, a wizerunek, który stworzyła w Polsce nie jest prawdziwy.

Na codzień jest bardzo miłą, sympatyczną osobą. Jeśli chodzi o jej zachowanie w Polsce myślę, że jest dobrą aktorką. […] Jest bardzo otwartą, słodką osobą. Myślę, że za oceanem ludzie patrzą na nią i inaczej ją oceniają, niż tutaj w Polsce. – wyznaje modelka

Magda Swider; fot. Marechal Aurore/ABACA / Abaca Press / Forum

Magda Swider, fort. News & Pictures/ MEGA / The Mega Agency / Forum

Magda Swider; fot. Marco Piovanotto/ABACAPRESS.COM