Celine Dion (56 l.) w rozmowie z Hodą Kotb w programie Today, wyjawiła, że ​​przez 17 lat w tajemnicy walczyła z zespołem sztywnego człowieka, zanim ujawniła światu diagnozę. Przyznała, że „okłamywanie” swoich fanów to było dla niej „zbyt wiele” dla niej do zniesienia.

Wow! Celine Dion powraca w wielkim stylu na okładce Vogue

Gwiazda w 2022 roku powiedziała pierwszy raz, że zdiagnozowano u niej rzadką autoimmunologiczną chorobę neurologiczną. Teraz okazuje się, że zmagała się z nią w tajemnicy przez prawie 2 dekady.

Celine Dion opisała ukrywanie tego przed „ludźmi, którzy doprowadzili ją do tego miejsca, gdzie była” jako ogromny „ciężar”.

Celine Dion szczerze o chorobie

Przypomniała, że jej problemy zdrowotne wzmagały się już​​, gdy jej mąż, René Angélil walczył z rakiem gardła. Producent zmarł w 2016 roku, „Nie wiedzieliśmy, co się [ze mną] dzieje […] Nie poświęciłam temu czasu… Powinnam była wtedy przestać, poświęcić czas, żeby to rozgryźć”.

Po śmierci ukochanego, ​​ciężko jej było pogodzić wychowywanie dzieci z karierą, a wszystko to przy jednoczesnym pogarszaniu się stanu zdrowia i trzymania diagnozy w tajemnicy przed opinią publiczną.

Nie mówienie prawdy było zbyt trudne […] Nie mogłam już tego dłużej robić.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: