Celine Dion (55 l.) była widziana publicznie po raz pierwszy od prawie 4 lat. Piosenkarka wzięła udział w meczu hokeja na T-Mobile Arena w Las Vegas. Po meczu, w którym kanadyjska drużyna, której kibicuje przegrała. Celine Dion poszła do szatni i spotkała się z trenerem i sportowcami.

Siostra Celine Dion zdradza informacje o jej stanie zdrowia 

Pomimo poważnych problemów zdrowotnych francusko-kanadyjska gwiazda wydawała się być w znakomitym nastroju. Jej syn René-Charles oraz bliźniacy Eddy i Nelson byli z nią i pozowali do zdjęć z kilkoma graczami.

Celine Dion ogłosiła swoją diagnozę w grudniu 2022 roku, po odwołaniu koncertów i ostatecznie zakończyła światową trasę koncertową „Courage”. Ostatni raz na scenie pojawiła się w marcu 2020 roku.

Celine Dion widziana publicznie

Zespół sztywnego człowieka, na który cierpi Celine Dion to „rzadkie, postępujące zaburzenie neurologiczne”, które może powodować sztywność mięśni tułowia, ramion i nóg.

Schorowana Celine Dion, „modli się o cud”

Na początku sierpnia siostra piosenkarki, Claudette Dion, podzieliła się informacją, że Celine zmaga się ze swoją dolegliwością, „Nie możemy znaleźć żadnego skutecznego leku, ale ważna jest nadzieja”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: