Jesień w pełni i wcale nas nie rozpieszcza. Warto osłodzić sobie jesienne słoty modowymi cackami z najwyższej półki, które pozwolą spojrzeć na świat przez różowe okulary. Prezentujemy ekskluzywny zestaw na jesień i zimę, którego podstawą jest solidna, skórzana torba Prady, idealnie wpisująca się do obowiązujące w tym sezonie brązy i odcienie złota.

A teraz najlepsza część – każdy element stylowego zestawu można wygrać w konkursie La Vie en Rosato na stronie www.rosato.pl: wystarczy do 10 listopada podzielić się swoją autorską wizją różowego świata.

Torba jest super modna i wygodna – duża, w kolorach ziemi i (jak to u Prady) perfekcyjnie wykonana, ozdobiona dyskretnymi złoceniami.

Ten model Prady jest naprawdę pojemny: zmieszczą się w nim nawet dokumenty, a jednocześnie torba zachowuje swój odrobinę nonszalancki i podróżny charakter. To model-kameleon, który współgra zarówno ze stylem vintage, jak i oficjalnym bussines-lookiem, tym bardziej, że może funkcjonować w dwóch wersjach: na ramię i jako tradycyjna torebka do ręki. Uzupełnieniem zestawu będzie srebrny zegarek Gucci z dużym cyferblatem – właśnie takie królowały na pokazach jesienno-zimowych kolekcji!

Torbą oraz zegarkiem zostanie nagrodzona autor/autorka najbardziej optymistycznego zdjęcia, kolażu lub grafiki, która będzie stanowiła wariację na temat różowego świata autorki. Co tydzień w konkursie do zdobycia również zapachy Gucci dla niej i dla niego.

Kliknijcie TUTAJ, aby wygrać.

Do wygrania m.in. ta torba – jeden z ulubionych modeli gwiazd: