Ostatnio wybuchły plotki na temat problemów w związku księcia Harry’ego i księżnej Meghan – zaczęło się od ich rozmowy na balkonie podczas Trooping The Colour. Nie wyglądała ona na miłą wymianę zdań. Teraz jeden z tabloidów napisał, że dodatkowo w życiu księcia znów pojawiła się jego była partnerka – Chelsy Davy.

TE SŁOWA wypowiedział Harry do Meghan na balkonie. Wyszło na jaw, dlaczego księżnej było przykro

Książę Harry i księżna Meghan mają problemy w małżeństwie?

Korespondent królewski Phil Dampier powiedział dla New Idea:

Między nimi było jakieś spięcie. Wydaje się, że Harry stracił odrobinę iskry i poczucie humoru. Dziennikarze pracujący z nim mówią, że stał się zrzędliwy. Być może cierpi na brak snu w wyniku płaczu Archiego, ale myślę też, że jego problemy z Williamem i Kate wywołały efekt domina.

Prince Harry appears to tell Meghan to

Zauważyli to też fani. Na Instagramie książęcej pary zaniepokojeni pytali, czy wszystko u niego w porządku, bo nie wygląda ostatnio na szczęśliwego.

Chelsy Davy, była partnerka księcia Harry’ego przyleciała do Londynu

Phil Dampier dodaje również, że Harry zawsze miał nadzieję, że to Chelsy Davy zostanie jego żoną. Byli razem 7 lat, rozstali się głównie z tego powodu, że ona nie wyobrażała sobie być księżniczką i żyć w świetle reflektorów. Wciąż mają kontakt, była obecna na jego ślubie z Meghan Markle.

Nie mam wątpliwości, że Chelsy była miłością życia Harry’ego i zawsze będzie miał do niej sentyment.

Książę Harry przed ślubem doprowadził byłą dziewczynę, Chelsy Davy do PŁACZU

Ponoć Chelsy też martwi się o Harry’ego i specjalnie przyleciała do Londynu, aby go sprawdzić. Odwiedziła niektóre z ulubionych miejsc rodziny królewskiej, w tym klub nocny Annabel. Nie wiadomo jednak, czy ostatecznie się spotkali.

ZOBACZ TAKŻE:

PRAWDZIWY powód, dlaczego Harry po 7. latach rozstał się z Chelsy Davy

BYŁA dziewczyna księcia Harry’ego w OSTRYCH słowach o ślubie

Była dziewczyna księcia Harry’ego wrzuciła po zaręczynach pewien post

Chelsy Davy Meghan Markle i książę Harry pokazali syna