Justyna Żak, znana jako Juszes – to jedna z uczestniczek Big Brothera. Dzisiaj w Domu Wielkiego Brata opowiedziała swoją historię miłości i zdradziła więcej na temat Pawła.

Justyna Żak w Big Brother

Justyna Żak (26 l.) dzisiaj w programie Big Brother opowiedziała więcej o swoim życiu. Mimo że jest youtuberką i Internauci sporo się mogą o niej dowiedzieć w sieci – postanowiła zdradzić więcej sekretów. Opowiedziała historię swojej miłości.

Zobacz również: Szok! Juszes usłyszała KARĘ za złamanie regulaminu w Big Brother. Ktoś opuści dzisiaj program

Justyna Żak i jej chłopak

Justyna Żak mieszkała w Hiszpanii, później po zerwaniu z chłopakiem wróciła na jakiś czas do Polski i tam zatrudniła się jako kelnerka w jednym z klubów. Właścicielem był jej znajomy, z którym znała się już jakiś czas – Paweł.

Przyjaźniliśmy się przez kilka lat – mówi.

Później zorientowała się, że zaczyna czuć coś do swojego szefa. W międzyczasie dostała ofertę pracy w Hiszpanii jako modelka. Postanowiła zrezygnować z kariery i przeprowadzić się na stałe do Polski, bo uznała, że z uczcie do Pawła może przerodzić się w miłość. Juszes, gdy opowiadała historię rozpłakała się. Wzruszenie ukrywała odwracając się od grupy.

AFERA w Big Brotherze: Justyna Żak złamała regulamin. Uczestników spotka kara

Justyna Żak opowiedziała w Big Brotherze o problemach finansowych swojego partnera.

Rozpoczęłam z nim związek w najtrudniejszych chwilach życia. Miał ogromne długi i komorników – opowiada.

Justyna Żak zdradziła, że Paweł musiał sprzedać klub i auto. Nadal postanowili mieszkać w luksusowym apartamencie w Białymstoku. Justyna nie ukrywa, że sama zaczęła utrzymywać apartament i pomogła partnerowi wyjść na prostą.

Zarówno ona jak i Paweł wspólnie prowadzą internetowy biznes. Paweł jest operatorem i fotografem, więc pomaga Justynie pracować nad jakością materiałów publikowanych w Internecie.

Justyna Żak nie ukrywa, że Paweł jest jej wielką miłością.

Jak podoba Wam się Justyna w Big Brotherze?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jeśli chcecie wesprzeć organizację @otwarteklatki możecie kupić ich koszulki z pięknymi grafikami promującymi weganizm. 💕 🐮🐥🐗🐟 Z kodem "JUSZES10" dostaniecie -10% 🌿 Ja wybrałam tą z wizerunkiem krowy, bo uważam przemysł mleczny za jeden z najbardziej okrutnych sposobów eksploatacji zwierząt. @pa_na_to ma koszulkę z napisem "tattoos against fur" i jest żywym przykładem na to, że prawdziwe męstwo to stanięcie w obronie słabszych i bezbronnych. Piękno tatuaży polega też na tym, że przypominają o poświęceniu i bólu jaki trzeba znieść by móc się nimi cieszyć. Próba dodania sobie stylu dodatkami ze zwierząt przypomina tylko o tym, że ich właściciel stawia własne ego i wygląd ponad życie drugiej istoty. Jak dla mnie- nie ma nic mniej atrakcyjnego niż taka autoprezentacja. 👎 . . #vegancouple #vegantshirt #otwarteklatki #weganizm #notofur #notyourmumnotyourmilk #tatuazezamiastfutra #tattoosagainstfur #veganism #vegan #animallovers #polska #poland #białystok #bialystok

Post udostępniony przez ❤ Justyna Żak ❤ (@juszes)