Książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) prywatnie skontaktowali się z Kate Middleton (42. po tym, jak księżna Walii ujawniła, że zdiagnozowano u niej raka. Oprócz osobistego gestu książę i księżna Sussex przesłali publiczną wiadomość po tym, jak ogłosiła swoją szokującą diagnozę. Jednak eksperci węszą w tym ich podstęp i ich nową „drogę” z powrotem do Londynu.

Meghan i książę Harry o „aferze zdjęciowej”. Zaskoczeni?

„Życzymy zdrowia i uzdrowienia Kate i rodzinie, i mamy nadzieję, że będą mogli to zrobić prywatnie i w spokoju”, napisali w oświadczeniu, które zostało opublikowane w sieci. Nie wiadomo jak wyglądała ich prywatna rozmowa i jak odebrała ją sama zainteresowana – księżna Kate.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy […] Operacja przebiegła pomyślnie. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność raka.

Nowa szansa dla księcia Harry’ego i Meghan

Księżna Kate powiedziała, że choroba „była ogromnym szokiem” dla niej i jej męża. Wyznała, że robią wszystko, co w ich mocy, aby „prywatnie przetworzyć tę sytuację i zarządzać nią” dla dobra trójki dzieci: księcia George’a (10 l.), księżniczki Charlotte (8 l.) i księcia Louisa (5 l.).

Meghan Markle kontra siostra. Są wydał wyrok

Piątkowe oświadczenie położyło kres teoriom spiskowym, które pojawiły się na temat miejsca pobytu Middleton od czasu jej wypisania ze szpitala 29. stycznia. Przypominamy, że na początku tego roku u ojca Harry’ego, króla Karola III, również zdiagnozowano raka.

W chwili ogłoszenia oświadczenia wiele gwiazd złożyło księżnej życzenia powrotu do zdrowia, a także przeprosiło za „żarty związane z jej zniknięciem”. Za swoje niesmaczne zachowanie przeprosiła m.in. Blake Lively.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: