Gdzie jest księżna Kate? To pytanie od kilku miesięcy zadają sobie wszyscy fani rodziny królewskiej. Jak brzmi odpowiedź na nie? Cóż, to wiedzą najpewniej jedynie bliscy synowej króla Karola III oraz pracownicy Pałacu Kensington. Niemniej sama monarchini, chcąc uciszyć plotki na swój temat, zdecydowała się niedawno opublikować w sieci nowe, rodzinne zdjęcie. Ruch ten jednak zamiast ostudzić atmosferę, tylko dolał oliwy do ognia. A wszystko dlatego, że przyszła królowa Anglii edytowała fotografię. Działanie to mieli rzekomo skomentować Meghan Markle i książę Harry, twierdząc, że im taka „afera” nie byłaby odpuszczona. Teraz okazuje się, że podobno nigdy takie słowa nie padły z ich ust.

Meghan Markle kontra siostra. Sąd wydał wyrok w sprawie o zniesławienie

Meghan Markle i książę Harry dementują plotki

Kate Middleton na początku stycznia 2024 roku przeszła planowaną operację brzucha, a następnie poddała się długiej rekonwalescencji. Niemniej Pałac Kensington nie zdradza żadnych szczegółów na temat stanu zdrowia monarchini – głównie ze względu na dobro dzieci książęcej pary. To z kolei sprawia, że fani księżniczki zastanawiają się, co naprawdę dzieje się z 42-latką i co ukrywają royalsi przed opinią publiczną.

Niedawno Page Six pisało również, że do sprawy odnieśli się Sussexowie. Osoba z otoczenia Meghan i Harry’ego zdradziła, że mieli oni twierdzić, iż im taka afera w ich przypadku nie byłaby zamieciona pod dywan. Poza tym sama gwiazda „Suits” zakładała, że nigdy nie dopuściłaby się podobnego błędu.

Gdzie jest Kate?! Kolejne, NOWE zdjęcie księżnej zostało „przerobione”

Czy doniesienia portalu były prawdziwe? Okazuje się, że niekoniecznie. Emisariusz z Archewell Foundation przyznał w rozmowie z „Newsweekiem”, że cytowana wypowiedź „nie pochodziła od nich, z całym szacunkiem dla Page Six”.

Dodajmy, że eksperci od PR twierdzą, że gdyby w tym momencie Meghan Markle zaczęła publicznie wypowiadać się pozytywnie o Kate, atmosfera w rodzinie królewskiej na pewno uległaby szybkiemu ociepleniu. Gest ten być może nawet mógłby przyczynić się do zakończenia trwającego od lat konfliktu.

Meghan Markle pomoże Kate Middleton? Ekspert twierdzi, że może to zrobić w prosty sposób