Chris Brown (33 l.) chce, żeby ludzie pocałowali go w „jeb*** dup*”, jeśli „wciąż nienawidzą” go za „błąd” napaści na ówczesną dziewczynę Rihannę (34 l.) w 2009 roku.

Chris Brown jest seryjnym gwałcicielem? Znów na ławie oskarżonych

Mam [sic], kur**, 33 lata! Jestem [sic] zmęczony tym, że wszyscy [sic] biegają z [sic] tą narracją”, rozpoczął w piątek długą tyradę, dodając, że ludzie obserwują burzliwy związek między raperem Bluefacem i jego dziewczyną Chrisean Rock, którzy „pobili się k***a” ze sobą na oczach świata”, wyznał w ostatni piątek Chis Brown.

Ponadto Chris Brown zwrócił uwagę na nierówności rasowe. Zastanawiał podczas wywiadu, gdzie jest „kultura anulowania” (ang. cancel culture), jeśli chodzi o „białych artystów”, którzy „umawiają się z nieletnimi kobietami” lub „biją swoje żony”.

Chris Brown nadal ma problemy wizerunkowe

Chris Brown opublikował ostatnio w social mediach serię zdjęć białych aktorów i performerów, którzy zostali oskarżeni lub są podejrzewani o nadużycia, w tym Seana Penna, Mela Gibsona, Nicolasa Cage’a, Ozzy’ego Osbourne’a, Tommy’ego Lee, Emmę Roberts, Carmen Electrę, Josha Brolina i innych.

Tyrada piosenkarza „na innych przemocowców” pojawiła się po tygodniu kontrowersji, które zaczęły się, gdy Chris Brown skomentował występ Rihanny na Super Bowl, pisząc „Go Girl”.

Chris „damski bokser” Brown został znów oskarżony?

Dla przypomnienia, Chris Brown przyznał się do jednego zarzutu napaści za pobicie Rihanny przed rozdaniem nagród Grammy w 2009 roku. W 2017 roku jego była dziewczyna Karrueche Tran otrzymała 5-letni zakaz zbliżania się do niej po tym, jak Brown rzekomo stał się wobec niej agresywny, gdy nie chciała zwrócić pieniędzy i prezentów, które dał podczas ich związku.