Chris Brown (30 l.) lata popularności ma już za sobą. Wokalista zniszczył swój wizerunek, kiedy został oskarżony o pobicie Rihanny. Był to ogromny skandal i niedowierzanie, gdyż uchodzili za najgorętszą parę Hollywood.

Rihanna pobita przez Chrisa Browna

Do skandalicznego wydarzenia doszło 8 lutego 2009 roku. Artystka odwołała swój występ na 51. gali Grammy Awards. Jak się później okazało, w tym samym dniu doszło do rękoczynów pomiędzy nią , a Chrisem Brownem. Miesiąc później serwis TMZ ujawnił drastyczne zdjęcia z przesłuchania, na których Rihanna ma liczne obrażenia twarzy. 

„Co działo się 10 lat temu w show-biznesie?”: O tym romansie mówili wszyscy

 22 czerwca 2009 roku Chris Brown został skazany na 5 lat więzienia w zawieszeniu oraz zakaz zbliżania się na pięćdziesiąt metrów do piosenkarki.

W 2014 roku artysta wyszedł zza krat. Złamał nakaz sądowy, który ciążył na nim jeszcze za pobicie Rihanny – Chris miał odsiedzieć za kratkami 131 dni, jednak „za dobre sprawowanie” pozwolono wyjść mu po 108 dniach odsiadki.

(Newscom TagID: upiphotostwo220515.jpg) [Photo via Newscom]

[Photo via Newscom]

Rihanna i Chris znowu zaczęli się potajemnie spotykać po wyjściu z więzienia. Amerykańskie media pisały, że wokalista nie może zapomnieć o byłej dziewczynie.

Artysta jest zazdrosny niemal o każdy ruch swojej byłej partnerki. Widzi, że Rihanna dojrzała i jest gotowa stworzyć trwałą relację. Ma żal, że wszystko między nimi się skończyło. Czuje, że jest poważniejszy niż jej obecny chłopak, Hassam Jameel – pisaliśmy rok temu na naszym portalu.

[Photo via Newscom]

Wokalistka na dodatek powiedziała w „Elle”, że ten akt przemocy był dla niej… wyzwoleniem: „Szanuję to, co ludzie mówią. Z tym, że każdy myśli co innego – przekonuje mówiąc o sobie i Brownie, i krytyce wymierzonej w ich pojednanie. – Trudno mi to zaakceptować, ale rozumiem. Ludzie tracą czas na blogi i inne rzeczy, ale w porządku, nie nienawidzę ich za to„.

[Co działo się w show-biznesie 10 lat temu?] Pamiętacie DZIEWICZĄ Gosię Andrzejewicz?

[Photo via Newscom]

[Photo via Newscom]