Christina Aguilera (39 l.) nowy rok rozpoczęła bardzo pracowicie. Piosenkarka dała koncert w Vegas, podczas którego była o krok od wpadki. Aguilera od wielu lat koncertuje i nauczona doświadczeniem postanowiła się dobrze przygotować. Diva wybierając stylizacje na Sylwestra zadbała o to, by nic ją nie zaskoczyło podczas śpiewania.

Dawno niewidziana Christina Aguilera próbuje o sobie przypomnieć pokazując biust! (INSTAGRAM)

Christina Aguilera przez przypadek pokazała kawałek piersi

Christina podczas koncertu w Nowy Rok, miała przygotowane wiele stylizacji. Diva pomiędzy utworami w ekspresowym tempie zmieniała kreacje. Jedna z nich –  biały kombinezon z wielkim dekoltem okazała się wyjątkowo problematyczna. Aguilera dając popis swoich wokalnych umiejętności przewidziała, że skąpa kreacja może odsłonić za dużo. Wokalistka była przygotowana na taką ewentualność i sutki zakleiła specjalnymi nakładkami.

To Kim Kardashian rozsławiła patent na przyklejanie piersi za pomocą taśmy klejącej. Dzięki temu sposobowi nasz biust jest przede wszystkim unieruchomiony i podtrzymywany. W razie drobnego wypadku, kiedy pierś będzie chciała się „wydostać” – taśma zasłoni sutki.

Pomimo drobnego wypadku Christina pozostała profesjonalistką do końca występu i dopiero wtedy się poprawiła.

Christina Aguilera

Fot.Forum/X17

Christina Aguilera

Fot.Forum/X17

Co myślicie o jej sylwestrowych kreacjach?

Popisała się w tym roku?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Christina Aguilera zabrała partnera i dzieci na premierę. Nowa fryzura NIE dodała jej urody (ZDJĘCIA)

Pijana Christina Aguilera na wakacjach (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera w Disneylandzie z dziećmi i mężem. Znowu PRZYTYŁA (ZDJĘCIA)